Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Britney Spears - Curious...

Britney Spears - Curious parfümjének milyen illata van? Mihez lehetne hasonlítani? Nektek bejön?

Figyelt kérdés
Ezen a parfümön (is) töröm a fejem, az üvegje tetszetős, virágos-gyümölcsög illatkategória, még ez is nagyon szimpatikus eddig, csak kérdés, hogy érvényesülnek az összetevők. Tudom, meg kell illatolni, csak most nincs lehetőségem, de meg fogom, addig viszont érdekelnének a vélemények.
2008. dec. 20. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
nekem nem ítlik:S sztem büdös
2008. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Huh, hát köszönöm. Jó tudni. :S
2008. dec. 21. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Büdös?

Ez is sokmindentöl függ.

Izlések és pofonok.

Sokan szeretik a Dolce Gabbana-light Blue illatot,nekem meg valahogy az nem jön be.

Büdösnek nem nevezném az illatot,de szerintem nem különleges,inkàbb friss illatot àraszt,én meg az édesebbeket szeretem.

Mindenképp magad kell megszagolnod.

2008. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, nekem kell. Csak érdekelt volna mások véleménye, de holnap majd megtudom. Nekem is inkább az édes, különleges illatok a kedvenceim, akkor ez nem túl valószínű hogy az lesz. A másik lehetséges még az Esprit Connect vagy Horizont. Majd szimatolok. Köszönöm.
2008. dec. 21. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok... a Horizont a legjobb
2008. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor azzal kezdem. :D

Az milyen illatkategória? Édeskés? Egyébként nektek mi a kedvenc illatotok?

2008. dec. 21. 23:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

DKNY 100ból 100nak bejött és persze én is imádom.


Ez is virágos gyümölcsös illat..de olyan nagyon különleges..szuper.:)Mindenki megkérdezte eddig,hogy mi ez rajram:)


Van benne vérnarancs,tulipán,vodka és talán liliom?? DE valami eszméletlen.

2008. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huh, és melyik DKNY ez? :D Abból is van annyi, hogy csak na. :)

Igazából, parfümmániás vagyok, van is egy jópár, csak most tesóm által kapok egy parfümöt karácsonyra és ugye még ezt az összeget is ki kell fizetnie, így nem olyan drágát választok, ígyis nagyon örülök neki.

Viszont ennek a DKNY-nak is utánaszimatolok akkor... :P

2008. dec. 22. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Na hali!


Én vagyok,aki a DKNY-t mondta.

Igen,igaz,sok van belőle:))


Node ezt szimatold meg :

[link]


Amúgy az összes DKNY nagyon ütős..még talán az a zöld színű,asszem BE Delicious a neve...még az is finom,ha valaki bolondul az édes gyümölcsös illatért.nem tom bejönne e,meg kell szaglászni:)

2008. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Britneynek a Fantasy a legjobb parfümje!! a curious télleg érdekes kicsit:S
2009. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!