Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Roxanne Apple parfüm lemásol...

A Roxanne Apple parfüm lemásolta Nina Ricci parfümjének kinézetét?!

Figyelt kérdés

roxanne 400Ft-ért [link]

nina ricci 17ezerért [link]


2010. máj. 19. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Komoly?400 ft?
2010. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lilának annyira jó illata van amugy hol 400? Én legutóbb 2800ért vettem a 15ml
2010. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen már én is gondolkoztam, hogy tuti azt másolta le. :) Mondjuk személyesen nem ismerem az illatát. Amúgy én a Rossmannban láttam 500 ft-ért.
2010. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát hasonlóság egyértelműen van, de nekem van egy különböző márkájú almás parfümöm, az is ugyan ilyen "csomagolásban". Ez már csak az almás parfümök átka...
2010. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De a roxanne-nak teljesen ugyanúgy állnak a levelei is....

Rossmannban vettem lilát 400-ért.

2010. máj. 20. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:

14.57-es vagyok.

Off: a Roxanne apple parfümnek egyébként jó az illata? Mert ilyen olcsó pénzért én is vennék, ha tényleg jó.

Egyébként ez elkerülhetetlen, hogy ilyen hasonlóságok legyenek bárhol az életben... Sajnos már egyre kevesebb kreatív ötlet tud születni, mert már szinte mindent kitaláltak, ami jónak tűnik.

2010. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó az illatuk, nekem a lila (rózsaszín) "ízlik" nagyon, olyan epres. Amúgy nem tart túl sokáig... Valahogy elmászik az illata.
2010. máj. 20. 19:33
 8/9 anonim válasza:
Én most ilyet kaptam , szerintem is hasonlít a külseje Nina Ricci parfümére, de nem feltétlenül másolta. Nekem zöld van , jó illata van , viszont tényleg hamar elszáll , de ilyen olcsón ne várjunk túl nagy cuccost.
2010. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szinte biztos, hogy másolat, de ez már csak ilyen.

Én legutóbb a DM-ben vettem ilyet 18 ml : 699 Ft.

Amúgy teljesen egyetértek az előttem szólóval : Ilyen árak mellett, ami nem is parfüm, ne várjunk sokat tőle! De az illatai remekek.

2011. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!