Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában mi a trend?

Mostanában mi a trend?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt az öltözködést, a frizurát, a gépelési módszert, a beszédstílust, a viselkedési formát meg az egyéb "menő" dolgokat. Nem azért kérdezem, mert követni akarom a divatot, csak azért, mert már azt sem tudom, hol tart ez a dolog.
2010. szept. 16. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt akarod mondani, hogy beszédstílus és viselkedési forma is divathoz kötött? Tehát aki trendi, az a divat változásakor nemcsak ruhát, hanem beszédstílust is vált?

Szánalom.

2010. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Ruházatban két fajta a lányoknál, az egyik: csőgatya, Converse cipő, hozzá valamilyen színes póló. A másik: cicagyata, hozzá tunika, amiból kilóg a hátsód, és 10 cm magassarkú. Mindenkinek vasalt haja van. Férfiaknál most a homoszexuális stílus a menő. Írásban: minnél olvashatatlanabbul és helytelenebbül írsz, annál jobb. Itt egy példa: "Köszy. Szercsi van. Pux!" Kb. ennyi. :)
2010. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem lehet konkrétan megfogolmazni h "mi a menő". Öltözködés és frizura teljesen stílusfüggő (pl népszerűek a deszkás ruhák, a tornacipők, meg a vasalt haj), a gépelésben sok a rövidítés (hogy=h) és nemigen használatosak nagy betűk (kiv ha vmit ki akarunk emelni, hangsúlyozni), beszédben mindig új szlengek jönnek (srác, forma) viselkedést meg jól tükrözi a napiszar.com
2010. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!