Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik, mi a titkotok amitől...

Pasik, mi a titkotok amitől már messzire érezni a kellemes illatotokat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és mindig elbűvölt ha éreztem egy pasin a parfüm illatát, hacsak elment mellettem, az ápolt, jo megjelenésű pasikról beszélek most, kik általában ingben járnak és pár méteres körzetben már érződik az az illat rajtuk amitől ellenálhatatlanok. Nos tőlük kérdem, mi a titkotok? milyen parfümöt használtok és hova fujjátok a testeteken, hogy érződik mindenhol? mintha csak pusztán a bőrötök lenne ilyen jo illatú? kérlek áruljátok el
2010. szept. 16. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyakra, kézfejre és a gatyába. Fürödjön az aki viszket ;)

Feromon is lehet amit érzel.

2010. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha lakótársamból indulunk ki... Egy hete nem fürdött (nem vicc), találkozott egy csajjal, és fürdés helyett magára fújt egy fél flakon dezodort. Jobb esetben fürdenek is, de akkor is ez a titok több srácot megfigyelve állítom (tesók, pasik, lakótársak). Szerintem igénytelen és tolakodó, karnyújtásnál tovább a parfümnek sem szabad érződnie elvilg, de ezek szerint van, akinek bejön. Ja és segít az is, hogy a férfiillatok eléggé erősre vannak csinálva, nem véletlenül xD
2010. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kicsit félreértettél, olyan pasikról beszélek akik tudom hogy meg is mosdanak, és nem arra gondolok hogy teleönti magát büdös spray vel, mert attol nem ilyen jo illata lenne, hanem bűzlene, én arra gondolok, hogy meg is mosakszik, és utána kellemes parfümöt hazsnál, ami nem érződik töményen, viszont ha elmegy melletted egy olyan érzés önt el, hogy legszívesebben ráugranál. :D mert olyan elenálhatatlan. akár knkrét parfümnevekkel is jöhettek
2010. szept. 16. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha pár méterről érezni akkor lehet h sokt fújt magára de közelebbről már büdös.
2010. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem legtöbbször a dezodort lehet érezni, mert olyan erős illata van, hogy messziről érződik... na meg a jó parfüm. énis imádom ha egy pasinak messziről lehet érezni az illatát =) 20/L
2010. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a minőségi parfümöket használóknál lehet érezni.

Gondolok itt a 10 ezer forinttól kezdődő árkategóriásokra.

2010. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az utolsó írta!

A titok szerintem is a minőség, de szerintem az is közrejátszik, hogy a pasik máshogyan "izzadnak" mint mi nők, a bőrük zsírtartalma is más. Egyébként nem hiszem, hogy külömleges helyekre fújják. A pasik nem olyan bonyolultak... :)

Az én pasimon még egy egyszerű tudsürdő is sokkal tovább illatos marad, mint rajtam.


Az én kedvenc férfi illataim:

Armani, Mania

Carolina Herrera, Chic

Calvin Klein, Eternity

2010. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!