Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki használ Konad márkájú...

Valaki használ Konad márkájú körömnyomdát? Írna tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mennyire tartós, és szép körmöket e lehet vele készíteni.

Milyen színű speciális lakkot érdemes hozzá venni?

Melyik mintakorongokat?

És bármit megírhatsz amit tapasztaltál :)


2010. szept. 15. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Nekem van. Évek óta. Első tapasztalatom az volt, hogy olyat vettem amihez 2 korong és 3 színű lakk volt, de nem lettem vele kisegítve, mert azóta is csak a fehér lakkot tudom használni, a babarózsaszín és a babakék nem mutat azokon a lakkokon amit én használok, sötét színeket pedig nem kenek a körmömre.

Nem szántam még rá pénzt, hogy vegyek valami szép színt, és a síma lakk vagy túl híg és nagyon halvány, vékony mintát hagy, vagy ha ragacsosra sűrűsödött, akkor nem jön ki a korongból. Szóval tényleg csak a saját lakkjával jó használni (de baromi sokáig elég, főleg ha azt csinálod, hogy lehúzod 2x-3x a lakkot, majd egyszer-kétszer nem befested a mintát, hanem a lehúzó hátuljáról kened fel, így sokat spórolhatsz).

Az alapcsomaghoz elég uncsi korongokat kaptam, mindkettőn olyan 2-3 szép minta van, a többi gagyi (cipő, öv, stb.). Új korongra szintén nem szeretnék költeni...

Már bánom, hogy készletben vettem meg, jobb lett volna ha külön veszek lakkot meg korongot.

Viszont szép. Általában franciamanikűrre nyomdáztam szolíd fehér virágot.

Manapság magamnak ritkán használom, zselé van a körmömön, de szoktam a gyűrűsre néha virágot nyomni, de pl. unokatesóm lakkozza a körmét, neki gyakran megcsinálom.

A legtöbbször használt minta mellett sok kis csík (karcolás) keletkezett (már egy lehúzás után jelentkeznek), de nem változtat semmit a minőségen.


Ja, és csillámos vagy gyöngyházszínű lakkal szoktam a virágoknak közepet pöttyinteni. Nagyon szép úgy!


Ennyi jutott eszembe.

Kívánom, hogy sok örömöt lelj benne ha úgy döntesz, hogy veszel!


Ágica 24/L

2010. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én használom lassan két éve, és nagyon szeretem. Szép mintákat lehet vele készíteni. Én is készletben vettem (három lakk+két korong), a lakkok közül általában a feketét használom, mert a fehér, vagy a rózsaszín nem mutat a francia körmökön. Ha van otthon olyan lakkod, amit kidobnál, mert már túl sűrű, az pont jó hozzá ;]

HA szeretsz babrálni a körmeiddel, akkor mindenképpen vedd meg, mert szuper! ^^

2010. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek, én is rendelek karácsonyra :)
2010. szept. 16. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve vettem az első szettet.1 korong és 2 lakk (fehér,gyöngyház sötétkék) volt benne.Azóta már 8 db korongom van és megrendeltem a színátmenetes szettet.Nekem működik a Miss Sporty körömlakkokkal is de abból csak a nem gyöngyház színüekkel.Jelenleg ezüst színű a körmöm zöld színátmenettel és katicabogár díszeleg benne. :)
2010. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!