Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing melletti dudor mitől...

Piercing melletti dudor mitől lehet?

Figyelt kérdés

Közel 1 éves upper lobe piercingem mellet, a fülem hátulján időről időre előjön egy kis dudor. Fáj, vérzik, gennyes, nagy nehezen kikezelem Octenisepttel, Betadine-nal, Tetrannal, majd pár hónap múlva megint előjön.

Volt már benne többféle ékszer (karika, beszúrós, patkó), mindegyiknél ugyanúgy előfordult. Csak orvosi fém és titánium anyagú piercingek voltak benne.

Nem piszkálom koszos kézzel, nagyon figyelek, hogy még csak véletlenül se akadjak bele, és ezek ellenére is előjön.

Valaki tudja mi lehet ez és hogyan lehetne megelőzni? Vagy legalább valami tuti kezelést rá? Mert több, mint egy hét, mire rendbe tudom hozni.


2022. márc. 12. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan kell ápolnod ha mindig visszajön.

Én így jártam az industrial piercingemmel. Az összes többi mind jól van dudor meg minden nélkül de az industrialomra mindig visszajön.

Hogy mitől vérzik és gennyes nem tudom, de a dudort le bírod szárítani fájdalom nélkül csak ápolni kell folyamat🤷🏼‍♀️

Tudom nem nagy segítség, de szerintem mást nem tudsz csinálni🤷🏼‍♀️

Piercingesed megkérdezted? Vagy bármilyen üzletet? Hátha ők többet tudnak segíteni

2022. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!