Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nő ilyen...

Hogy lehet egy nő ilyen szexi? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Üdv!


A sz_n-on láttam ezt a versenyt.


A bal szélső lány álom szép csaj. Hogy faraghatnék ilyet a barátnőmből? :)


[link]


Küldjem szoliba+ hajat festeni? :)


Leszólások nem érdekelnek.


2010. szept. 12. 03:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Keress egy másikat, aki jobban hasonlít ahhoz, aki neked kell. -.- Csóri csaj.
2010. szept. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Én szeretem, csak külsőre jobban tetszene, ha ilyen lenne. Ez a stílusú csaj bejön nagyon.


A szegény csóri csaj megjegyezte, mehetnék edzőterembe, hogy izmosabb legyek, mert neki azok a srácok jönnek be. Ennyit erről. :)

2010. szept. 12. 04:31
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szép a csaj :D
2010. szept. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A bal oldali szőke????? Na ne hülyíts... :)
2010. szept. 12. 04:38
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Nyomtasd ki a képet, aztán vidd a nődet fodrászhoz, add a fodrász kezébe a képet, h ilyen hajat szeretnénk plíz.
2010. szept. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem szep :D amugy ugy kene szeretned a baratnodet ahogy kinez ,nem de?:)

en nekem a baratom elott mindig izmosabb pasijaim voltak o nem az:D poenkodtam is ezzel neha,hogy milyen kis vezna stb. de nem irogatok sehova,hogy nezde milyen helyes pasi mit csinaljak,hogy az en pasim is ilyen legyen?:D

rohely :D

amugy en ilyen csaj vagyok. es mig Magyaro.n laktam mindig csak azt kaptam meg,hogy hulye,k.rva vagyok. Szal maradjon o olyan amilyen te meg keress mas milyen csajt:)

2010. szept. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Hat egyaltalan nem szep, csak atlagos. Ahhoz hogy igazi szepseg legyen, az orra tul hosszu, hajaszine egyaltalan nem all jo neki. Nem szoke, hanem szurke. Leszedne a tul sok sminket, foleg a szemerol, nem lennel nagyon oda. Tulsagosan barnitott. Mellei vannak mu vagy nem, az nem erdekes. Pocija szep formaju, de meg nagyon fiatal. Par ev, nem biztos hogy ilyen lapos lenne. Szerintem a szomszedok kozul is talalsz szebbet.

Szegeny baratnod, miert is van veled?

2010. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasim át akarna változtatni... elgondolkodnék, miért van velem. Ha meg ő konditerembe küldd, és ez nem az ő bosszúja a te kérésedre, akkor ez a kapcsolat elég érdekes lehet...

Keress magadnak egy ilyen nőt. Sokkal egyszerűbb! Csak vedd számításba, hogy konditerem nélkül rád sem fog nézni.


És egy megjegyzés: a szerelemnek semmi köze a külsőhöz.

2010. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szép, olyan az arca mint egy narancsnak:D legyen már ízlésed egy kicsit, kérlek!
2010. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem szép!!
2010. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!