Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hasonlíthatnék mégjobban...

Hogy hasonlíthatnék mégjobban Effyre?

Figyelt kérdés

Szóval...tudom,hogy hülyén hangzik a kérdés :D

De az a helyzet,hogy mostanában sokan mondják,hogy hasonlítok Effyre(Kaya Scodelario) a Skinsből(kívül is,belül is).És először nem is tudtam miről beszélnek,mert csak az első két évadot láttam.Aztán megnéztem a többit is,és megtetszett.Szóval szeretnék rá mégjobban hasonlítani.

Ne oltsatok,mert nem akarom átformálni magam egy másik személlyé,csak...szóval értitek :)

Szerintetek?


2010. szept. 5. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

á én is akartam rá hasonlítani és még mindig jó is lenne

szerintem az öltözködése nagyon provokatív, mások soha nem nézik jó szemmel, nagyon merész és vad, túlzásba vitt ruhadarabokat hord néhanapján, szereti a sötétebb színeket és azok árnyalataival kombinálja

2010. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. szept. 5. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
általában feketét hord, de azért szexis cuccokat, szóval nagyon mini szoknyát pl. a haja tupírozva van sokszor, a szeme meg drámai "füstös"re van kifestve
2010. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!