Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sinsay hogy fogja visszautal...

A sinsay hogy fogja visszautalni nekem a visszárum összegét?

Figyelt kérdés
Most pár perce elindítottam egy visszárú kérelmet (ahol az oldal nem kérte tőlem az IBAN számom) és egyik ismerősöm mondta hogy tőle kérték. Próbáltam tőlük segítséget kérni, de az oldalon nem is tudok nekik kérdést küldeni mert valami probléma van az oldallal. Így oda se merem adni a futárnak, hogy a cég elérhetetlen, hanem inkabb vonatozok 1 órát, hogy visszavigyem a boltba a terméket. Egyébként mindenhol kerestem az oldalon, hogy esetleg hol lehetne megadni az IBAN számom, de sehol.. Valaki nen küldött vissza mostanság valamit?

2021. nov. 9. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a boltba viszed vissza akkor is a számládra fogják utalni a pénzt.
2021. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor kiválasztod a terméket amit vissza szeretnél küldeni azon az oldalon kéri az iban számot.
2021. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül visszakaptam a pénzem, mert online fizettem így nem kellett nekik a bankszámlaszámom és simán visszautalták🥰
2021. nov. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!