Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám karakteresebbé,...

Hogyan tudnám karakteresebbé, egyedibbé tenni az arcom?

Figyelt kérdés

Alapvetően is van egy "karakán", karakteres arcom, de eddig raszta hajam volt, viszont most ki kellett bontanom, így egy kicsit vesztett az egyediségéből. Sminkelni nagyon nem szeretnék.

Hogyan, mivel lehetne visszanyernem az egyediséget?


2021. okt. 31. 22:11
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ohh, ugye nem te vagy a múltkori?


Ott az öltözködést javasoltam, de ezek utàn marada fulll goth smink...

2021. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öhm milyen múltkori?😂
2021. okt. 31. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami piercing, ami nem annyira népszerű nálunk? Szóval mondjuk nem egy sima nostril vagy septum, de mondjuk egy high nostril, vertical labret, medusa, dahlia?


Vagy még a szemöldökformákkal lehet jól trükközni, én például a sajátomnak a 3/4-ét mindig leborotválom, aztán minden nap más - sokszor extrémebb formába - rajzolom.


Bár ez is smink, de azért 2-3 perc alatt megvan reggelente és tényleg durván megváltoztatja az egész arcot egy-egy új forma.

2021. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Fotó?
2021. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Én szt jsvaslom, hogyha nem félsz egy kis hajvesztéstől, akkor menj el egy fodrászhoz, ő tudni fogja mi áll jól neked.
2021. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!