Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta molett nőknek?...

Intim gyanta molett nőknek? Tudnátok tanácsot adni, hogy hova érdemes menni Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretném az intim gyantát kipróbálni, de eléggé visszatartó erő az, hogy duci vagyok.


Ajánlotok olyan helyet ahol nem fognak furán nézni?


(Ne adjatok kérlek olyan tanácsokat, hogy fogyjak le. Már 20 kg-tól megszabadultam.)



2021. okt. 3. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem fognak rád furán nézni. Intim gyantára minden alakú ember megfordul, hozzá vannak szokva
2021. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

[link]


a legprofibb szerintem, és nincs árban sem elszállva. A csak intimet nem tudom, én ha megyek egy 10est fizetek, de akkor "tokától-bokáig" mindent leszed.

Ja, és én 20 kg-nál jóval többet fogytam, szóval elég lazák a kötőszöveteim, és még mindig nem vagyok vékony, de még sosem szakadt be sehol a bőröm, és az intimet is úgy szedi, hogy nem tép le az egész nemi szervem. ( volt már rossz tapasztalatom másnál sajnos)

2021. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egy kepzett kozmetikusnak egyaltalan nem lesz problema, nyugodtan menj barhova
2021. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért néznének rád furán?
2021. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!