Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedvenc férfi parfüm?

Kedvenc férfi parfüm?

Figyelt kérdés
Keresek valami jobb férfi parfümöt és ötleteket várok melyiket lenne érdemes megszaglásznom. És tényleg hangsúlyos a jobb férfi parfüm, tehát pl valami bruno banani 5 ezer forintos parfüm az inkább ne most :)
2021. szept. 14. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Versace Eros az egyik kedvencem, olyanannyira hogy néha nőként én is használom, meg random beleszagolgatok ha elmegyek mellette, komolyan, különös függőséget vált ki belőlem 😃 Viszont ez egy őszi/téli illat, meleg időben nem érdemes használni.


Nyári illatok közül a Dior Homme nagyon jó, a másik kedvencem azok közül, amit a párom használ.

2021. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem eddig a következők jöttek be:

- Hermés - Terre d’Hermés

- Armani - Aqua di Gió

- Carolina Herrera - 212 NYC


Bár azt írod, olcsó parfüm ne, én mégis írnék kettőt, mert nagyon szeretem őket (szerintem nem mindig az ár számít):

- Nino Cerruti - Cerruti 1881

- Antonio Banderas - Mediterraneo


+1: Már nem kapható, de nagy kedvencem volt (ebből is látszik, hogy nem vagyok már fiatal):

- Givenchy - Insensé

2021. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem armani essenza volt ami nagyon jó, de már az se kapható
2021. szept. 14. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Occóbikból Be the Legend, Oriflame
2021. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A Fragrantica-n érdemes még megnézned, mi hasonlít rá:

[link]

2021. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amik szerintem nagyon jók, nők is szeretik és használom én is:


Versace Eros: a klasszikus EDT a legnépszerűbb, de ha intenzívebb illatra vágysz, akkor az EDP jobb, vagy a Flame, mert az nem annyira gyakran használt, mint a sima EDT. A Flame-n kívül a többit akár nyáron is használhatod, a Flame is elmegy nyáron, ha nincs kánikula és inkább este bulikba.


Carolina Herrera 212 VIP Black: nagyon jó illat, levendula, vodka, abszint asszem a főbb illatjegyek. Szintén 4 évszakos cucc, annyira nem tucat illat, mint az Eros, általában mindenkinek bejön. Ha többet magadra fújsz, beteríti az egész teret, 4-5 órán át simán érezni, akár tovább is.


Paco Rabanne One Million: Igazi bulizós party parfüm, 25 éves kor alatt érdemes használni, de tucatillat, sokan használják, a lányok viszont szeretik.


Jean Paul Gaultier Le Male Ultra Male: Ez is igazi bulizós illat, nagyon édes, a lányok szeretik. Ez annyira nem tucat, egyedibb leszel vele sokkal, mint az Eros vagy a One Millionnal. EDT létére nagyon tartós intenzív illat.


Dior Sauvage: ha nem akarsz kitűnni a tömegből. Ez most az egyik legnépszerűbb, napi használatra tökéletes négy évszakos cucc, de szintén nem egyedi, viszont nagyon jó.

2021. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!