Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aktakukac szakmám van/lesz....

Aktakukac szakmám van/lesz. Bevállalhatok egy alkaros tetkót? Többi lent

Figyelt kérdés

elvégre mindig ingben kell lenni, nyáron talán rövid ujjú ingben, de jelentkezésnél úgyis takarva lesz (az ing miatt).

emiatt meg elvileg úgysem rúghatnak ki, nem?

úgyse vagyok pedáns ember, nem érdekel, ha EMIATT nem engem fognak előléptetni, vagy vállon veregetni.

szerintetek?


2010. aug. 31. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de ez ember függő. Ha tuti nem fog látszani, akkor belefér. Amúgy mit fog ábrázolni?
2010. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha érdekel, hogy emiatt elveszítheted a melódat, akkor vagy csináltasd rejthetőbb helyre, vagy ne csináltass, mert tetováláshoz kell a lesz@rom tabletta. ;)

Amúgy nekem is ilyen a szakmám, ráadásul kórház, én könnyen megoldottam, tarkóra ment a tetkó, így csak nagyon kis része látszik munka közben, főleg, ha leeresztem a hajam.

2010. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj a főnökkel majd. v ha nem akarsz simán kezdj bele.
2010. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet hogy inkább csak hosszúujjú ingeket hordok :)

az ing alá meg úgysem kukkanthat be a főnök.

2010. aug. 31. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!