Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen karórát vegyek 30-40...

Milyen karórát vegyek 30-40 ezer forint értékben?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Öltözködéshez használnám,meg max. ránéznék az időre,szóval analógot szeretnék. Valamint szeretném,hogy ezüst fémláncos legyen,és,hogy sokáig tartson.

Egy Casio Eidifice jó választás lenne? [link]



2021. aug. 29. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nem egy Michael Kors órát linkeltél ebben az árkategóriában!


Alapvetően a Casio, mint márka nagyszerű döntés. Elegáns órák, korrekt áron, és ami nagyon fontos: szuper minőségben.

Szerintem az általad választott órát simán megvehet! 😁

2021. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,gondoltam azok hiába szépek,de biztos nem tartósak,én is jobban megbízok egy ismert márkában. Amúgy áz árbeli különbség,egy 40 ezres meg egy 80 ezres között a funkciókban rejlenek leginkább? Vagy a tartósság is közre játszik?
2021. aug. 29. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó döntés az Edifice, jó minőségűek. Bátyám 13 éve vett egyet magának, rengeteget használta, de még most is teljesen hibátlan, kicsit ütött-kopott. 40 és 80 ezres karóra között változó különbségek lehetnek, lehet akár olyan is, hogy a 40 ezres jobb (pl egy minőségi kínai óra 40 ezerért vs egy 80 ezres bizsuóra). Ha azonos ár/érték arányúak, akkor a különbség a részletekben lesz, nem feltétlen a tartósságban vagy funkciókban. De persze ez is változó. Konkrét 2 órát összehasonlítva lehet ezt csak megmondani. Mondjuk Citizennél 80 ezer környékén már van titániumból készült óra (nehezebb megmunkálni, drágább az alapanyag is), zafírkristállyal (drágább az alapanyag, pedig most már mesterségesen is elő tudják állítani), illetve a számlap is szebben kodolgozott, részletesebb, mutatók szintén.

Nem egyenesen arányos. Azaz mondjuk egy 300 ezres óránál nem feltétlen lesz 10-szer jobb egy 3 milliós. Itt már tényleg hatalmas nagyítással kell keresni bármi minőségbeli eltérést.

2021. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen vállalható. Nekem kicsit nagy lenne de kinézetre minőségre is teljesen oké.

Üdv,

Egy Rolex tulajdonos

2021. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igen,nekem be is jön a nagy óra,főleg ebből a stílusból.
2021. aug. 30. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!