Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Napszemüveget 5-6 ezer forint...

Napszemüveget 5-6 ezer forint értékben hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Debrecenbe lakok, és szerenék venni egy jó napszemüveget. Tudom hogy az igazá jók több tízezer forintnál kezdődnek, de most csak ennyi a keret! :)

2014. máj. 1. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
a minőségi napszemüveg védi a szemet,az a baj hogy magyarországon túl vannak árazva a szemüvegek 5-6eft nem kapsz jó revo bevonatosat pedig az nem rossz dolog
2014. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor már gyakorlatilag mindegy hogy veszek egy olcsóbb, 2-3ezer forintosat mert kb. ugyanazt tudja?

És akkor mennyiért lehet már jót venni?

2014. máj. 1. 21:10
 3/5 anonim válasza:
Ha Rossmannban, DM-ben vagy mondjuk sportszaküzletben veszed, akkor nem valószínű, hogy lespórolták róla az UV-védő bevonatot, és ez a lényeg. A pénz nagy része a márka, a keret formája.
2014. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
A Mangoban láttam ilyen árban, de bizsuboltban, H&M-ben vannak olcsóbbak is. Védeni nem védenek, de legalább ki tudod nyitni a szemed a napsütésben.
2014. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem olyan napszemüvegem van ami igazából hegesztőszemüveg.

Talán kicsit furán hangzik, de elég jól néz ki, és sötét is.

Kb 1.000-2.500 Ft között van az ára.

2014. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!