Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez a lány/nő?

Milyen ez a lány/nő?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 30. 11:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát mit ne mondjak ez nem valami kedves tőletek...De nem ez a lényeg.Hát a hasáról meg a fenekéről/combjáról kellene leadnia.Vehetne magának valami melltartót mert eléggé formátlan a melle bár lehet hogy csak a felső adja.Az ilyesmi pólókat felejtse el a szoknyájával együtt.Vegyen fel mondjuk ilyen denevér ujjas pólókat abból is zöldet vagy sárgát ajánlanék neki mert passzol a bőréhez.Hordjon farmerokat mert előnyösebb lenne neki ja és kevésbé néz ki öregnek.Javítson a testtartásán mert az sem az igazi.Ja és elsőnek nekem is az jött le,hogy 30-40 éves.Nektek meg javasolnám,hogy vigyétek el egy csajos napra ahol egy kicsit átalakulhat bele értve egy ruhatárcserét így látjátok mit vesz.Segítsetek neki ha már ő elhagyta magát ti ne tegyétek ezt vele.Ja és ha olvasná az illető hölgy üzenem neki,hogy nincs minden veszve csak oda kell figyelnie magára!
2010. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
tudjuk, hogy te vagy, ne kamuzz már, hallod. amúgy is ismerlek... azt hiszed a barátaid és az ismerősedi a ruha alapján nem tudnak felismerni? -.-
2010. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia!Nem én vagyok,mondom,ismerősöm.Én is tettem ki magamról kérdést éjjel egy körül,a fogyis részhez is,meg ide is.Keress meg,na nem hiszed.A lényeg,hogy midketten nemrég szültünk és ő azt gondolja,hogy marha jól néz ki még mindig,holott eléggé megasszonyosodott,de nem veszi érszre,eztéz nevet rajta mindneki.Ezt akarjuk elérni,hogy észrevegye,mert nem hallgat ránk.
2010. aug. 30. 13:53
 14/15 anonim ***** válasza:

Oké, előnytelen ez az öltözék, de:

Ismerősöd, és itt várod, hogy lehúzzák, milyen szarul néz ki?

Ezzel biztos sokat segítesz rajta...

Nem gusztustalan dolog ez egy kicsit?

-

Egyébként nekem is van egy babám, és rajtam is maradt pár kg felesleg az eredeti súlyomhoz képest, de előnyösön fel tudok öltözni, + bárhová megyek (olyan helyre, vagy olyat veszek), személyit kérnek, mert nem néznek még 18-nak sem, pedig 22 leszek...

2010. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég ha annyit mondok, hogy anyukám 57 éves létére 100x csinosabb. 19/L
2010. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!