Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki az, akinek nincs még olyan...

Ki az, akinek nincs még olyan képe, amit a tükör előtt csinált? :D

Figyelt kérdés
Csak mert már szinte mindenkinek van ilyen fotója akár magáról vagy másokkal, jó nem azt mondom, hogy bűn. Nekem is van 1-2, nem sok, de azért kíváncsi vagyok van-e olyan, az idősebbeken kívül akinek nincs. :D
2010. aug. 30. 01:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs 19L
2010. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs, pedig 16 vagyok, persze volt, hogy hülyültünk tesómmal, de az nem csücsörítős meg pózolós volt
2010. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

huhh köszi ezt a sok választ. :D

Nem, sztem egyáltalán nem gáz, ha nincs, mindenki olyat csinál magáról amilyet akar, és nem is azért kérdeztem mert ennyire alapvető lenne, csak én is nagyon sok mindenkinek látok ilyet és gondoltam kíváncsiskodok már.. :P

2010. aug. 31. 18:20
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Az összes ismerősömnek (igen, fiúnak-lánynak egyaránt) van legalább 8 ilyen képe magáról...A gépembe meg be van építve egy kamera és van hozzá egy alapprogram, amiel tudok fotózni, sőt effektes is lehet. :D Majdnem ugyanolyan, mint tükörben, csak itt nem mobillal/fényképzelővel csinálom és szabad mindkét kezem.
2010. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem van most fenn 3 de általában azért ezt választom mert ez a legegyszerűbb módszer nem kell semmi csak egy tükör ,látod magad és már kész is >.<
2010. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!