Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek melyik hideggyan...

Lányok nektek melyik hideggyanta vált be a bajszotokra?

Figyelt kérdés

Márkára gondoltam. Le akarom gyantázni, de nem tudom milyet vegyek.

17 éves vagyok.

Köszi a válaszokat!:D:D


2010. aug. 29. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Nekem nincs bajszom, akinek meg van az meg is érdemli h megmaradjon :D
2010. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lányok??? Bajusz problémával inkább a fiúkat kérdezd ;)
2010. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi ilyen kommentárokra! Bunkók vagytok!

Majd ha nektek is lesz hormonproblémátok nem tudom, hogy mihez kezdtek! Ha nem tudtok értelmes választ adni akkor inkább ne írjatok semmit.

2010. aug. 29. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
én még nem próbáltam, de szerintem menj el egy szalonba ahol legyantázzák neked. nekem csak kicsit szöszös a bajuszom, amúgy mindenkinek van bajusza, csak van akinek jobban látszik, vagy erősebben nől!!!!!
2010. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Úristen.. Azért a szint megvan ismét. Hol tehet egy lány arról, hogy olyan hormonokat örökölt, amik adott esetben szőrösödést okoznak? Elárulom, hogy én is ilyen vagyok. És egyáltalán nem szégyellem. Főleg mert foglalkozom vele és teszek ellene. Inkább az a megvetnivaló aki ezt elhanyagolja. Azt kell leszólni. Aki tenne érte az inkább tiszteletreméltó. Undorító egy dolog.. de ti úgylátom ezt nem tudjátok. Kedves első két válaszoló! Kívánom hogy a születendő kislányotok az édesapjuk hormonjait örökölje!


Na de a kérdésre válaszolva: X-epilt tudom ajánlani. Hideg gyantacsíkok arcra. Nekem nagyon bevált, és olcsó is. Csak ajánlani tudom. :) Akik meg nem tudják a dolgot megfelelően tolerálni, azoknak meg marad ez a stílus ;)


18/L

2010. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, nekem akkor sincs bajuszom, és a kislányomnak sem, de köszi a jókívánságokat, szívből vissza mindet a tiédre!
2010. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Istenem, milyen emberek vannak... Az ilyenek alapján ítélik külföldön bunkónak a magyarokat. Inkább örülne a kedves első kettő, hogy normális géneket örököltek...


Amúgy ismerősömnek is ilyen volt. Ő azt mondta hogy hidrogéneztette, és szőke lett. Konkrétan semmi nem látszik belőle.

2010. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is csak az X.epilt ajánlom nagyon jó.Nekem ugyan nincs bajszom de bikini vnalon bevált.


És első kettő.. elmehettek a b*dös p*csába. Már bocs. De ha ti lennétek ilyenek akkor nem hiszem hogy így vélekednétek. 19/L

2010. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia

Én is 17 éves vagyok, és ugyanez a bajom

nemrég vettem X-epilt de nem merem használni

neked bevált?

2011. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!