Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet a körömre konkrét...

Lehet a körömre konkrét mintát kérni (festeni), és mennyivel lenne drágább? Ha igen, ezt előre meg kell kérdezni vagy mindegyik tudja? 20/l

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam a kérdést, de máshogy nem ment.


Szöget ütött az ötlet, hogy suli előtt elmennék megcsináltatni a körmeimet, merthogy rágom... már óvodás korom óta. Nem akarok én hosszút, az csak hátráltatna. Megtetszettek minták, vagy legalábbis valami hasonló (nem csillámpor, kövek, stb), de fogalmam nincs, erre hogy kérdezzek rá. Azt se igazán tudom, minek nevezzem. Na meg, sokkal többe kerülne, ha nem simán kérném?


[link]


[link]

(ezen csak a 3, 4 és 5)



#köröm #műköröm #díszítés #teljes hozzá nem értés
2021. aug. 7. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a körmössel (instán, face-en, ahol elérhető). Mond meg, hogy szeretnél időpontot kérni, és mond el, hogy konkrétan mit szeretnél. Rágod a körmöd, ezért nem szeretnél hosszút, csak egy átlagos méretet, amire a következő mintákat szeretnéd - és elküldöd a képet. Ő meg megmondja, hogy meg tudja-e csinálni, vagy sem. Általában ez nem szokott drágább lenne, de ha igen, akkor kb. 4-500 forinttal / köröm. Mindenképp jobb, ha előre jelzed, hogy mit szeretnél, mert ő is fel tud készülni és meg tudja mondani, ha valamit nem fog tudni.
2021. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!