Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sportosabb melltartókat is...

A sportosabb melltartókat is ugyanúgy lehet hordani mindennap? Nem baj, hogy nem ilyen normális, hátul kapcsos melltartót hord az ember? Nem egészségtelenebb vagy ilyesmi, ugye?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 12:37
 1/2 anonim válasza:
100%
1-2 éve által át a nem kapcsos melltartóra. De merevítő, se kapocs, de ugyanúgy vannak belőle szépek, csipkések akármi ami kell. Lényegesen kényelmesebb, jobban érzem magam. Egészségügyi hátránya nincs, persze megfelelő méretet kell venni, de szerintem még egészségesebb mint a kosaras. A napokban egy régebben használt kosarasat vettem fel, borzasztóan feszengtem benne, kényelmetlen volt és kínos. Én örülök hogy átálltam, nem bánom meg.
2021. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Persze. Nekem van ilyen tiniknek való kis sport top, a sima pólók alá mindig azt hordom. Azon kívül csak bralettem van, mert bizonyos ruhák alá az jobb, meg persze vannak ruhák, amik alá nem veszek semmit. Régebben főleg szülői nyomásra próbálkoztam a kosarassal de egyrészt azén méretemre feleslegesnek tartom, másrészt kényelmetlen volt.
2021. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!