Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg jót tesz a körmeimnek,...

Tényleg jót tesz a körmeimnek, ha samponos vízben áztatom?

Figyelt kérdés

És ha nem, akkor tudtok mondani olyan "praktikákat" amiktől gyorsabban nő a körmöm?:)


Köszi!


2010. aug. 27. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bazigyorsan nő. Te tudnál nekem tippet arra, hogy ne legyen olyan gyorsan hosszú?
2010. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dejó neked :)) Azt nem tudom hogy lehet.. :)


Nekem csak 2 ujjamon kéne, hogy gyorsabban nőljön, mert azon a 2őn leharapta egy kutya... szó szerint.. :S

És sulikezdésig visszaszeretném növeszteni... és nagyon lassan nő a többi körmömön is és valahogy gyorsítani szeretném... csak nem akarom h hiába áztassam... :/

2010. aug. 27. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egyél retket, komolyan!

vagy Avonosnál érdeklődj ott lehet kapni ilyen szert!Asszem nem drága! :)

2010. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Juj, az jóó :D

Lehet hogy szétnézek a rossmannban meg dmben :))

2010. aug. 27. 13:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉS figyu, első vagyok ismét... Nem akarnál műkörmöt? Ami alatt nem a csúnya igénytelen tipes sz*rt értem, pl nekem a körmöm ugyan gyorsan nő nagyon, de elég töredezősek, nem egyformák, stb.. És nekem porcelánnal van megerősítve, szóval a sajátomra van rátéve hogy ne törjön, teljesen olyan mintha eredeti lenne.. ha akarsz, privátban mutathatok képet is, szépen megtudná formálni a hiányos körmeidet egy jó körmös :)
2010. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Húú köszi :))

Még meg kell beszélnem anyummal mert még csak 13 vagyok, és nembiztos hogy megengedné..

Jajj erre még nem gondoltam :O :))

Kösziii :É

2010. aug. 27. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem.. hát végülis mondom, teljesen természetes, és annyi, hogy a saját körmeidre kennek egy anyagot, amitől erősebb lesz, és alatta nyugodtabban nő a körmöd... nem törik le közben, nem reped, ugye.. Plusz ha tényleg jó körmös nyugi nem lesz se gombás a körmöd, meg csúnya :)
2010. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Pl ez is egy olyan köröm. Nem az enyém ugyan, de ha mondjuk ezen nincs lakk, teljesen olyan mint egy eredeti, csak nem kell mindig félni hogy könnyen letörik, csúnya lesz.. a formáját is szépre meg lehet csinálni.. De lehet amúgy zselével is, nem csak porcelánnal, tip nélkül, és nagyon szolidan.

2010. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez tényleg jó :)

Meg szerintem anyum is megengedi mert azért mégiscsak csúnya így..

Amúgy nagyon aranyos vagy hogy ezeket mind leírtad, mert ha megmutatom anyumnak akkor biztos hogy megengedi :))

Jajdejóó :D

2010. aug. 27. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szurkolok. Nekem kb 14 éves korom óta van, az meg közel van nagyon a 13-hoz :) És nekem sokszor betört.. Meg ovis koromban rágtam, és a formájuk attól csúnya... De képzeld el, azóta ugye a húsos rózsaszín rész is szép egyenletes lett, és nagyobb is, az évek során..Szóval hasznos :) Csak megbízható körmös kell, jó áron.
2010. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!