Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha samponos vízbe mártott...

Ha samponos vízbe mártott fésűvel átfésülöm a hajam, annak van értelme? /lent/

Figyelt kérdés
Nincs időm hajat mosni, viszont egy kicsit zsíros már, és arra gondoltam, hogy vízbe nyomok egy kis sampont, felkeverem, aztán belemártom a fésűt, és átfésülöm vele a hajamat, hogy azért ne legyen csurom víz. Átmeneti megoldás lenne. Lenne értelme megcsinálni, vagy hülyeség az egész?
2011. aug. 16. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem az...:D én azt szoktam csinálni ha zsíros a hajam, és nincs időm...hogy csak a fejem tetejét mosom meg, vagyis csak elől a hajamat és az pár perc és megszárad és utána olyan mintha teljesen megmostam volna a hajam...:)
2011. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát...talán jó ..valamennyire biztos hogy tisztább lesz a hajad.
2011. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lenne értelme,nem hü-lyeség.
2011. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha zsíros a hajad, de nincs időd megmosni csináld azt, h a kezedbe szórsz egy kis hintőport és beledörzsölöd a hajadba. Átmeneti megoldásnak jó. :D
2011. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
vegyél otthonra száraz sampont,dm-ben lehet kapni...
2011. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, a hintőpor a legjobb, de aztán jól fésüld ki belőle, mert ha fehér lesz a hajad, az sem jó :)
2011. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az! 1-2 perc alatt simán meglehet mosna a hajadat. Nem értem mivel jobb az, ha 1-2 percig fésülöd samponos vízzel, amitől szerintem egyáltalán nem lesz tisztább a fejbőröd és még a samponmaradékok is a hajadon maradnának, amitől még jobban zsírosabb lenne a hajad.
2011. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
feltalálták a száraz sampont:) csak fújni kell belőle a hajadra és "kész" is :)) DM-ben lehet kapni :))
2011. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hintőporos bevált ha mennem kell valahova, de nem tudtam megmosni a hajam :)
2011. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is hintőporozni szoktam, nekem szőke a hajam, nem tudom, hogy sötét hajon működik-e, és nem lesz-e tőle fehér.
2011. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!