Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan előzzem meg, hogy...

Hogyan előzzem meg, hogy kiszakadjon a fülemből a fülbevaló?

Figyelt kérdés

Látom a buszon az öreg néniket a kiszakadt, csipkézett fülükkel, és annyira megijedtem, hogy egyszer lehet, hogy nekem is olyan lesz. O.o Egy-egy lyuk van a füleimben, lány vagyok hosszú, göndör hajjal. Most leginkább paranoiás megelőzési módszereket várnék, vagy szerencsétlen tapasztalatokat.

Nagyon köszi!


2010. aug. 26. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi az nemszakad ki csak úgy.:D Amúgy meg ne hordj nagy karikásakat..Mert az veszélyes..beleakad vmibe.:D és ha hoszabb fülcsid van elöbb vedd le a fülcsijeid mielőtt a fölsőd vennéd le ne h beleakadjon. szerintem ennyi.:D
2010. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz h nem csüngő súlyos fülbevalókat akasztasz be.(ezek kampós véggel bírnak csak be kell akasztani őket)

Így nem fog szétmenni a cimpád. de tehetség kell ahhoz is h elszakadjon. lehet beakadnak vmi stb.

2010. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pici, bedugós van, még soha semmibe nem akadt bele, és nem is félek tőle.
2010. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen tényleg ne hordj túl nehéz fülbevalókat, pont mint ahogy előttem is mondták :)


de ha netán ilyesmi történne veled az sem visszafordíthatatlan. egy elég egyszerű mütéttel vissza tudják varni, altatás nélkül. szal nem maradál úgy :D

2010. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezen aggódni. Minket egy időben azzal ijesztgettek, hogy a gyűrű milyen veszélyes.


Emlékszem elmentünk barátnőmmel egyik délután sétálni az erdőbe. Mindkettőnk keze tele volt gyűrűkkel.

Valami virágot szedtünk vagy nem is tudom... erre egyszercsak előbukkan egy krapek és mondta, hogy milyen sok gyűrűnk van és hogy az veszélyes, nem kellene. Elkezdte mesélni, hogy mennyi baleset volt már ebből meg hogy a nemtudomkinek is amikor a gyűrű az ujján...

na mondom... gyorsan el is húztunk.


Aztán másnap segítettem a srácoknak lepakolni a kocsiról akkor meglátták rajtam a gyűrűket és ott is mondta valaki. Lol én nem tudom mi volt azokban a napokban az emberekkel :DDD


Na szóval szerintme nem kell annyira parázni. Nekem egyszer sem akadtak be pl. a gyűrűk sem.


És ilyen sebes, heges fülű néniket se nagyon láttam még.


Szerintem amit az első írt az elég + fésülködésnél is vigyázz, nehogy beleakadjon a hajkefe/fésű.

2010. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről beszélsz, én még életemben nem láttam kiszakadt fülű nénit, pedig már 56 éves vagyok!


Nekem születésemtől van fülbevalóm, még soha nem akadt be semmibe, ami komolyabban meghúzta volna.

Az is igaz, hogy soha nem volt nagy, súlyos fülbevalóm, és arra is figyeltem, hogy jól záródó kapcsaik legyenek, ne akadjon bele semmibe.


Egy ideig hordtam kis bedugós fülbevalót, de ez sokszor kiesett, egyszer a kádban, utolsó pillanatban kaptam el, hogy ne csússzon le a lefolyóban!

Na, akkor lecseréltem egy kapcsolósra.


Szerintem ha ezekre figyelsz, akkor nem kell görcsölnöd emiatt!

2010. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, egész megnyugodtam! :D Betartom a tanácsaitokat! ;)
2010. aug. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!