Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fényképen miért nézek ki...

Fényképen miért nézek ki máshogy, mint tükörben? Melyik az igazi énem?

Figyelt kérdés

Máshogy nézek ki webcamban, videóhivási kamban, fényképen és tükörben... mindig teljesen új arcot látok...



Ez normális?


ÉS akkor hogy nézek ki valójában?:D


2010. aug. 26. 23:39
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
68%

Vagyunk így ezzel még egy páran :D

Azt mondják erre szaknyelven, hogy nem vagy fotogén alkat.

Ám a tükörkép miért ne lenne jó? :) Mi az, hogy fordítva látod magad? :) Ha szemben állsz valakivel, ugyanúgy lát téged, ahogy te látod magad a tükörben. A tükörrel csak aza a baj, hogy nincs olyan tükör, amelyik ne torzítana picit. A fényképpel meg az a baj, hogy ha tudod, hogy fényképeznek, akkor benned van a stressz, nehogy megmozdulj, ne pislogj, s általában rossz pozicióba kerülsz a felvételkor :)

2010. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%

Selena Gomez???!!!

Ó anyám, borogass...

Én innentől inkább nem szólok semmit, nem látom értelmét.

2010. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%
Az egész fényviszonyok kérdése, meg az, hogy mennyire vagy ideges, mikor fényképeznek. Ha rólam készül egy beállított fotó, mindig zavarban vagyok, ez látszik is, hogy nem is lesz olyan jó a kép. De ha csak úgy lekapnak, akkor jól szoktam kinézni rajta általában. Viszont ha bizonyos szögben esik rám a fény, akkor az arcom csontjait emeli ki nagyon, így csúnya arcom van. Ha másik szögből, úgy meg egész más arcot látok. Ahány szögben esik rád a fény, annyi féle képpen emeli ki bizonyos részeit az arcodnak. Ezért talán kialakíthatsz egy átlagos képet magadról, ha összerakod a sok különböző eredményt. A való életben (nem csak felvételen vagy tükörben) is máshogy nézel ki kicsit, ha máshogy esik rád a fény. Meg nagyon sok múlik azon, hogy aznap kialudtad-e magad, így nem karikás-e a szemed.
2010. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Rólam ritka sz*r képek szoktak készülni, olyanok, hogy nem is ismerek magamra :''D Rossz fényviszonyok, rossz pillanatban kapnak le... ez az oka. Én is a tükröt szeretem legjobban <3 De a videófelvételekkel is ki vagyok békülve. :)

19/L

2010. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
Jéézusom,ekkora hülyeséget :DD Ne okoskodjon a tudatlan ember!!Ha egy tükörbe nézel akkor ugyanazt látod mint mások,gondoljatok már bele!Ugyanúgy szembe állsz valakivel,csak ha tükörbe nézel az épp tevagy...Logika emberek,logika ;D
2010. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Ez nem egy érdekes kérdés, az igazi éned az, amit a tükörben látsz!


A fényképezés amúgy egy nagyon tág fogalom, a VGA cam minőségtől 20-30 megapixeles csúcsfotógépekig készíthetsz magadról képet.


Szoktam nézni neten, valaki az 1,3 MP-es fotókon királyul néz ki, semmi retusálás nélkül.


Nekünk van itthon egy 10,2 MP-es digitális fényképezőgép nem rég vettük, gondoltam lefotózom magam. Hát amikor megláttam magam, kb. 3x rosszabbul néztem ki mint valóságban, azonnal töröltem mert nem bírtam nézni. Megcsináltam ezt vagy 100x egymás után, ugyanaz az eredmény. Minden fényviszonyban kint bent itt ott amott. Ugyanaz az eredmény... :( Most úgy őszintén, egyáltalán nem azt látja más, mint a fényképen. A tükör mutat téged, az tükrözi az arcodat.


A rossz minőség mindenkit torzít valamennyire, de mégis valaki fotógén és ha máshogyan is de jól néz ki a képeken... Én nem vagyok fotógén de a valóságban pedig azt szokták mondani hogy nem nézek ki rosszul.


A lényeg pedig most következik, megelégeltem és elmentem egy profi fotóshoz, egy divatfotó volt, profi géppel (több százezres, 18 megapixeles gép visszanéztem a .jpg file forrásában a gép típusát) mindenféle megfelelő világítással, háttérrel. 8 DB képből 1 DB amire sajnos azt mondom hogy igen, én az vagyok, én vagyok a képen. A többin mintha egy más ember lenne...

2010. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Na és te honnan tudod, hogy nézel ki?:D
2010. szept. 1. 16:40
 28/29 anonim ***** válasza:
51%

nalam tukor: csunya

foto: szep

webcam: kibäszott szep

2010. okt. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

nálam :tükör jóképű:D

fotó: legtöbbször szánalmas fej,de tükörből fotózva jó:D

webcam: néha jó ,de többször csunya:D

2010. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!