Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem egyenesek a...

Nagyon gáz ha nem egyenesek a fogaim? 17L

Figyelt kérdés
Nem akarok fogszabályozót, mert nagyon drága, és négy műtét kellene előtte + 4 foghúzás...Egyzserűen nem éri meg, de nagyon félek hogy mindenkii cikizni fog érte...
2010. aug. 26. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Enyémek se tökéletesek, na és? :) Nem fognak cikizni, majd legfeljebb mondd azt azoknak, akik gúnyolnak, hogy összekevered a tökéletes fogaikat...másokéval. :)
2010. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D ezt megjegyzem köszi ;)
2010. aug. 26. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna. 18/F
2010. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem olyanok a fogaid mint az enyémek (szép sárga kaotikus) addig nincs baj.


Tisztelettel: A Balfék

2010. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el másik orvoshoz, van olyan fogszabályzó, amihez már nem húznak fogat.

Nekem nem engedte anyukám, mikor tini voltam, pedig akkor még támogatta volna a tb is (meg amúgy az orvos javasolta), most majd nekem kell megfizetnem azt a 3-4százezer forintot érte...

Szóval sztem csináltasd meg a fogaid, bárcsak nekem lehetett volna...

2010. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem lehet igazán, így is drága sajnos nekünk. ÉS mindenhogyan kéne húzni mert nem fér el :)
2010. aug. 26. 23:59
 7/10 anonim válasza:

Szia! Én fogorvosnak tanulok, és nekem is volt régen fogszabályzóm. Fájt, meg nem is volt annyira esztétikus, de most cserébe gyönyörű fogaim vannak. (Mások szerint, szóval most nem fényezni szeretném magam :)Ez volt a személyes rész.


''Szakmai'' szemmel nézve, vagyis leendő egészségügyisként azt tudom neked javasolni, hogy ha van rá lehetőséged, mindenképp vágj bele. A szabályos fogsort könnyebben lehet tisztítani, és nehezebben is szuvasodnak, stb. És más szempontokat is mondhatnék. A fogaknak nem csak a rágás a feladatuk. (A hangképzésben is szerepül van, pl.)


Nagyon fontos tudnod azt is, hogy a fogsorod szabályossága vagy nem szabályossága a táplálkozásodat is nagyban befolyásolja, vagyis hogy milyen módon és mennyire hatékonyan tudsz rágni, ergo ez az emésztésedre is nagy hatással van.


Nem mondom, hogy hallgass rám, csak gondoltam mutatok egy másik szempontot is :)


Szóval a lényeg az, hogy a fogszabályzásnak elsősorban nem az a szerepe, hogy szépségkirálynő-fogsorod legyen.


;)

2010. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nincs olyan, hogy nem férnek el, mert létezik a fogív tágítás fogalma, keress rá neten. Mag a damon rendszerű fogszabályozókra, amiknél nem kell fogat húzni...
2010. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem sem egyenesek a fogaim de nem zavarnak sohasem zavartak! Sajnos nagyon drága a fogszabályzó és nem lett volna rá pénzünk meg én sem akartam, mert sohasem zavart! Soha senki nem csúfolt vele sőt sokszor észre sem veszik! Nekem így is tetszik!


20/L

2010. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is gorbek

szerintem addig nincs nagy baj amig, nem lyukasak,sargak, es nincs rossz lehelleted.

2010. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!