Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Finom és nőies tetoválást...

Finom és nőies tetoválást szeretnék. Mondjuk tarkóra, esetleg alkarra. Keresgélek már hónapok óta. Tippek? Köszi! 19/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
nekem az a véleményem, hogy ez már rég rossz. én is akarok tetováltatni, de nem valami sablonszart, hanem olyat ami számomra sokat jelent. nemszeretem ha valaki divatból akar csináltatni valamit. bocsi, ez csak az én véleményem, de szerintem olyan tetoválást varrass magadra aminek számodra jelentése van...
2010. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom nem érted a kérdésemet. 'Finom és nőies vagyok' - ezért szeretnék olyan tetoválást. Nem találok olyat, ami engem mutatna, ezért kértem itt segítséget, hátha kapok pár ötletet amiből válogathatok. Nem szeretnék 7köznapit, félre értés ne essék...
2010. aug. 26. 22:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Én magam sem tudom, de ami biztos az az,h pont ezért kezdem unni ezt a rohadt oldalt...
2010. aug. 26. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Én meg bizonyára túl begombolkozott vagyok, de a finom és nőies jelzőket sehogy sem tudom párosítani tetoválással, legyen az egy pillangó vagy akármilyen ártaltan alakzat. A tetkó nem ékszer. Ha egy csajon tetkó van, az nálam már a kemény fiúsabb, kalandokat nem megvető fajta csajt jelenti, nem pedig szolidat. A nőies bőr inkább tiszta bőr, mint festékkel alányomott...

21F

2010. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehetne mondjuk nap, virág, egy kis szárny, vagy ilyesmik. én is volta milyen döntésképtelen helyzetben, de aztán sikerült döntenem, és nagyon nőies lett imádom! :)

gondolj arra, hogy mi az ami először eszedbejut, ha arra gondolsz, hogy nőies minta. és persze, hogy mi illik hozzád ! :) ezen az oldalon is nézelődhetsz, hátha megtetszik valamelyik ötlet :

[link]

2010. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!