Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elmennem cheerle...

Érdemes lenne elmennem cheerleader-nek (pomponlány)?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a sportról Magyarországon?

Ti elmennétek?:)


2010. aug. 26. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jövője sajnos van, értelme nincs. Én küzdősportot ajánlok, azzal legalább megvédheted magad. Szerintem.
2010. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%
VAN ÉRTELME! sport és még csajos is és kapja be akinek nem tetszik. érezd maga jól csináld amihez kedved van és ne kérdezősködj itt mert még elveszik a kedved..
2010. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
00:00 - te az enyémet nyugodtan bekaphatod! Sportos is, meg fickós is, érezd vele jól magad, csináld ahogy kedved van, csak közben ne sokat kérdezősködj, mer a végén még elveszik a kedved..
2010. aug. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szolnok Soliders-nek voltunk a Szolnok Nurses-ei


5. vtam:)

2010. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem vették el a kedvem, el fogok menni:)

a küzdősport nem túlzottan illik hozzám


köszi 5. neked is:)

2010. aug. 29. 11:37
 16/16 anonim válasza:
a legcsajosabb sport. az amerikafoci meg a legpasisabb.:D minden benne van ami egy lánynak tetszik, tánc, akrobatika, ruha, szépség, én is cheerleader vagyok és imádom. a csapattársaim a családom mostmár. mindenkinek ajánlom, mert igenis VAN JÖVŐJE! Egyébként mindig is utáltam Magyarországot, rossz helyre születtem:) de hamarosan valóra válik az álmom és költözök az USA-ba!!:) és valamelyik NFL cheerleader csapathoz fogok csatlakozni arra gyúrok most hogy sikerüljön bejutnom:)
2012. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!