Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne elmennem cheerle...

Érdemes lenne elmennem cheerleader-nek (pomponlány)?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a sportról Magyarországon?

Ti elmennétek?:)


2010. aug. 26. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
pompom
2010. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
ribi képző
2010. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is akartam, de inkább majd fősulin, ha lesz rá lehetőség ;)
2010. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy ilyen is van Magyarországon...
2010. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Szia. Én voltam Cheer, és baromi nehéz ám. Ne azt képtzeld el , hogy csak ugrálsz emg dalolászol, tele van akrobatikával, aminek a nagyrésze nekem se ment pedig én mindig sportoltam és hajlékony vagyok. cigánykerék, sprága az alap, leugrani magasból, vagy elkapni egy embert aki 2 méterből 50 kilóval esik a kezeidbe. Nagyon nehéz. gondolod át. Amúgy jo kikapcsolódás én szerettem, de az hogy szeretsz táncolni, meg hogy táncolni TUDSZ..az nem elég. Nagyon nem


de próbáld ki:)

2010. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

első: pompon! a pompom ami a kezükbe van...


második: nem hiszem h ők ribik

http://www.youtube.com/watch?v=cXRWQa9tQLw


harmadik: jó szurkolást a fősulin!:)


negyedik: van elég sok csapatot találtam a neten


ötödik: köszi a választ nagyon hasznos volt:) igen tudom h nem csak táncikálásból áll...és nekem pont az akrobatikai része tetszik. amugy tornáztam 13évig úgyhogy a hajlékonysággal szerintem nem lesz baj.

és köszi még egyszer!:)

2010. aug. 26. 17:06
 7/16 A kérdező kommentje:
jaa még azt meg akartam kérdezni kedves 5., h te melyik csapatnál edzettél?:)
2010. aug. 26. 17:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs hagyománya, ezért nem éri meg, ha komolyan gondolod és megvannak az adottságaid ( sportos vagy és hajlékony) menj el ritmikus sportgimnasztikára, az majdnem ugyanilyen.
2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
rg-ztem...
2010. aug. 26. 20:51
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
tök undorító, hogy magyarországot is olyan idealizált fassággá akarják átalakítani, mint amerikát. pff pl van már magyar sheriff, cheerlader, hamburgerzabáló, sp.. pedig magyarország nem áll olyan jó anyargi helyzetben, így persze minden szánalmassá sikerül. itt volt az az álom.net is. az még a magyar filmekhez képest is szar volt. inkább menj valami értelmeset csinálni, szertornázni, rgzni, vagy táncolni, mert a pompomnak nincs jövője itt.
2010. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!