Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye milyen gyönyörűen vannak...

Ugye milyen gyönyörűen vannak kifestve ezek a körmök? Először el sem hittem, hogy kézzel festette őket!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5oYedFeYkEA


általában az egyszínű meg francia körmöket szeretem, de ezek nagyon ott vannak :D komolyan, ez az eddigi legszebb köröm amit láttam :) már el is terveztem, hogy amint megnőnek a körmeim megcsinálom. bár tuti nem lesz ilyen szép :S meg a csaj eleve szerencsés a körmeivel, olyan jóó hosszúkásak. hogy ilyen arányaim legyenek, az enyémeket kb egy centisre kéne növesztenem :(


apropó: nem tudjátok, hogy vehetnék olyan körömecsetet? müllerben már néztem, de sosincs rá elég időm, hogy rendesen körbemenjek xD szóval egy márkanév nagyon jól jönne :)


17/L


2010. aug. 26. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tom hol lehet ilyen ecsetet venni de ezek a körmök tök szépek imádom ilyen körmöt én is akarok!!!
2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem nagyon ronda

ez tényleg szép

[link]

de ha elmész körmöshöz akkor mindig szépra megcsinálja

2010. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem természetellense borzalom
2010. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

második: nekem meg pont a te linked nem tetszik :) na de izlések és pofonok! meg hegyes körmöt egyébként sem szeretnék. tuti kibökném a szemem kontaktlencsézés közben :D


jöhetnének még vélemények :P várom őket!

2010. aug. 26. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tetszik:S Szerintem jobb lenne, ha csak egy-két körmén lenne minta;)
2010. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!