Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiaknak fontos, hogy a...

A férfiaknak fontos, hogy a nőnek szép szemöldöke legyen vagy ez csak a nők “dilemmája”?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát a természetesség vonzóbb, mint az önkéntes Niki Laudák.
2021. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az a fontos, hogy ápolt legyen, szóval pl. ne nőjön össze, meg ilyenek. De szerintem a természetes vonzóbb, mint az ilyen tipikus "insta szemöldökök". Persze nem baj, ha valaki festi a szemöldökét, de nem kell olyan műre, a természetes hatású sokkal szebb szerintem.
2021. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező: mit értesz "szép" szemöldökön?

2-es: Miért lenne "ápolatlan" az összenőtt szemöldök?!


A szemöldökalakítás mindenféle praktikáinak az a célja, hogy fiatalabbnak tűnjön a nő. Még akkor is, ha ennek se a nők, se a férfiak nincsenek általában tudatában. A fiatalság ugyanis egészséget és termékenységet sugall, és evolúciósan ez az, ami vonzza a férfiakat. A vékony szemöldök még a csodálkozás arckifejezését is utánozza azzal, hogy nagyobbnak tűnik általa a szem, ez pedig az "ártatlanság" (fiatalság) üzenetéhez járul hozzá.

Az már más kérdés, hogy néha egész viccesen sikerül a szemöldökalakítást túltolni...


Az összenőtt szemöldökre visszatérve: azért nem "tetszik" az embereknek, ha valakinek össze van nőve a szemöldöke, mert az a düh kifejezéséhez hasonlít (összevonja a szemöldökét). És ki szereti, ha mérgesen néznek rá?

2021. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem kifejezetten a szemöldököt gondolják fontosnak, max ha nem szép egy nő szemöldöke, ők is látják hogy az arcán valami nem oké. De a szemöldök a legfontosabb dolog az arcon, az adja meg az egész karakterét. Szóval érdemes vele foglalkozni. És ha szép a szemöldököd, igenis szebbbnek fognak látni, mert az egész arcodat meg tudja változtatni.
2021. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Volt jó néhány barátnőm, élettársam, és második feleségemmel élek boldog házasságban. (tehát, még nem nyírtuk ki egymást 😏)

Legtöbb párom nem vitte túlzásba a sminket, a szépítkezést. Többségük életében nem járt kozmetikusnál. Mind ápolt, kulturált megjelenésű volt, egyik - másik kifejezetten szép. Ebből kiindulva, nem mondanám, hogy komoly jelentősége lenne a szemöldök formázásnak. A lényeg, ne legyen bozontos bokor kinézetű, ne érjen össze, le lógjon a szemébe.

Férfiként én magam is ápolom a szemöldököm. Szakálligazításnál, borotválkozásnál én magam lenyírom, kiszedem a kósza szálakat vagy a borbélyom teszi meg. Mindez kb. fél perc! Ennél több tennivalót nem igényel.

2021. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Sosem a keret számít, hanem a tartalom, a tányéron sem a köretet nézed!
2021. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!