Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés férfiaknak - 20...

Szőrtelenítés férfiaknak - 20 éves modell vagyok és munkám miatt fontos majdnem az egész testem szőrtelenítése. Mit tanácsol egy kozmetikus?

Figyelt kérdés
Borotvával lehetetlen ekkora testfelületet mindennap rendbentartani, de mivel a gyantát még nem mertem kipróbálni, szemöldökcsipesszel teszteltem milyen lenne. Elég sok benövés és folt lett a vége, lehet hogy a módszer nem jó? Vagy az utókezelés nem megfelelő?
2010. febr. 1. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb a gyanta lenne. A szemöldökcsipesz hidd el sokkal fájdalmassabb- ugyanis egyenként téped ki a szőrt. Vállald csak be a gyantát, nem is olyan fájdalmas az, legalábbis nekem nem fájt az első használat után mondom pedig ezt. A benövés ellen pedig használ szőrbenövés elleni krémet. Egyébként melyik testfeluletet kell ennyire szortelenítenek férfi létedre? Egy férfi csupaszon azért nem az igazi...
2010. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ne te csináld magadnak.a borotva tényleg nem olyan hatékony.menj el közmetikushoz ő mindent elmondd neked.viszont szerintem a gyanta a legjobb megoldás.
2010. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha modell vagy akkor megengedheted magadnak a lézeres szőrtelenítést. 50 ezer/láb 16/arc stb. /kezelés.


Ez végleges! 2-4 v több kezelés kell de szerintem 3 már bőven elég. Persze ez függ a szőrtől is. a fehér szőrt pl nehezebb kiégetni.

A lézer szétroncsolja a bőr mátrixsejtjeit (tápsejtek) a szőrtösző elhal.


Van sprés változata ennek 70-80ezer/50ml de ez lehet h kamu.


Vagy gyantázod és a leilatitka.hu kenőcsével kened 2-3 ezer/ tégely. Nem nő be és sokára fog kinőni.

2010. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
és ha megint kinő erős szálak nőnek vagy gyengébbek és rövidebbek?Ez is fonts gondolom.
2010. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy nőnek ki véglegesnél!! Pont azért végleges. A szőrszálat mátrix vagy tápsejtjeit írtja ki így a szőr nem kap tápot a növekedéshez. Úgy keresd hogy "végleges szőrtelenítés" a google első 5 találatát átolvasod és mindent fogsz tudni!
2010. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de én a gyantázásra gondoltam. Akkor nem erősödik meg? Vagy egy idő után tényleg ritkább és gyengébb lesz a szőr?
2010. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!