Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér csajnak milyen haj áll...

Kövér csajnak milyen haj áll jól? Meg milyen ruhák?

Figyelt kérdés
Úgy kell gondolkodni hogy 93 kg vagyok.
2010. aug. 25. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú tépett haj stílusos, nőies. Sokáig nekem is olyan volt, és mikor rövidebbre vágattam egyszerűen ducibbnak éreztem magam, mikor tükörbe néztem. Szerintem a hosszú haj jó választás lehet. (De persze figyelembe kell venni az arcformát is.) Ruhákban a föld színeket, sötétebb árnyalatokat preferálom. Fekete alsó színesebb felsőkkel - lila, kék, zöld, szürke. Tunikák, egyberuha. És ami sokat dob szerintem a magassarkú, sokat karcsúsít. (Persze, ha tudsz járni benne. :)) Ápolt megjelenéssel, és ízléses öltözködéssel szerintem egy telt nő is tarolhat.
2010. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen tudok magaszarkuban járni

és köszi

komentet :D

2010. aug. 25. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajnál mindenképpen egyesen legyen, a hullámos meg göndör haj kövéríti az arcot. Az is előnyös ha esetleg felkontyolod és csak egy két egyenes tincs hullik az arcod köré, mert ez optikailag nyújtja a nyakat és véknyítja az arcot.

Ruhába nem is a szín a lényeges hanem a szabás. Előnyösek az empire szabású felsők (mell alatt elvágott alatta bő), egyenes nadrágok. Farmerből sötétebb és koptatás nélküli az előnyös. Meg persze a fekete karcsúsít, ez tény, de attól még mert ducibb vagy az átlagnál nemkell úgy öltöznöd mintha temetésre mennél =) Egy-egy színes kiegészítővel feldobhatod a ruhatárad. Az is karcsúsít ha egy színbe öltözöl. Pl ha felsőd is meg nadrágod is bézs színű, az karcsúsít, hiába világos szín.A vízszintes csíkozást kerüld, de a függőleges nagyon előnyös.

Szoknyába kb térd alá vagy térd közepéig érő hossz az ideális, és a sima A vonalú szoknyák az előnyösek.

És természetesen magassarkú magassarkú magassarkú. A magassarkú legyen egyszerűbb, ne legyenek rajta pántok mert azok nagyon vastagítanak.

És hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni =)

2010. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen köszönöm

szolok 15 éves vagyok

2010. aug. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!