Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy szépségkirálynő választáso...

Egy szépségkirálynő választáson miért kell 170 centinél magasabbnak lennie egy lánynak?

Figyelt kérdés

Azt hittem ez csak a modelleknél igaz. Néztem a Miss Universe-t és ott mondták a műsorvezetők, hogy nagyon sok kikötése van annak hogy valaki részt vegyen ilyen versenyet, többek között az is hogy 170 centi a minimum.

Persze most a komoly versenyekre gondolok, nem valami gagyi magyar falu szépe versenyre.


2010. aug. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mutat jól a kifutón. Amúgy a 170cm nem olyan hatalmas elvárás.
2010. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Én 171 cm vagyok, de a pasik fele így is alacsonyabb nálam. :D Szerintem sok ez az érték. Kevés lány van efelett, 10-ből talán 2-3.
2010. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 176cm vagyok és útálom hogy ijen magas vagyok...
2010. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán az mutat jól a kifutón. Bár a 2010-es szépségkirálynő se volt több 165 centinél. :)
2010. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is néztem tegnap a műsort, és én is megjegyeztem!!!

Érdekes, mintha selejt dolog lenne, ha valaki pici. Persze én is pici vagyok (162 cm)és zavar, mintha egy ekkora nő nem lehetne szép.

Szerintem azért választanak magas lányokat, mert azokból lehet modell is. Tuti ezért.

De a Mexikói csajnak én drukkoltam, mert tényleg szép volt, de szerintem az sem volt túl magas. Max. 170 lehetett.


Bizony, egy szépségkirálynő lehetne 160 akárhány magas is, pl. Bálint Antónia is megnyerte,még tizenvalahány évvel ezelőtt, és ő is mondta, hogy minden lány egy fejjel magasabb volt nála, és mégis ő nyert. Az Antóniát élőben is láttam, kb. akkora mint én (állítólag csak 164 cm).

Akkoriban nem lett kifutómodell egy szépségkirálynő.

2010. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!