Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nasallang piercing vélemény/ta...

Nasallang piercing vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az érdekelne gától-e valamiben mondjuk hajolgatásban meg mennyire nehezíti meg az orrfújást. Mennyi ideig gyógyul?

#orr #piercing #Nasallang
2021. jún. 4. 19:25
 1/3 ReGina... ***** válasza:
100%

Tapasztalatom az nincs róla, viszont láttam, hogyan készül.

Én inkább csináltatnék mind a két oldalra egy-egy high nostril piercinget. A hátas hasonló mégsem kell az egész orrt átszúrni.

De gondolom, kivitelezhető a megfelelő anatómiával,és egy megfelelő képesítésű piercerrel.

Hajrá ha szeretnéd szerezd be😊

2021. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hajolgatást nem értem, hogy miben zavarná meg. Az orrfújás már más dolog. Abban eleinte nagyon zavaró lesz, hogy ha oldalról megnyomod, akkor fáj, de maga az orrfújás nem lesz nehezebb, vagy fájdalmas sem. A gyógyulási ideje 2-3 hónap körül van, legalábbis addig mindenképpen az alap, kezdőékszer ajánlott bele. A két oldali része hamarabb gyógyul, de a közti, porcos rész már sokkal nehezebben. Mivel nem tudom, hogy férfi, vagy nő vagy, így még függ attól is, hogy sminkelsz-e, ha igen, mennyit, illetve mennyi külső hatás éri az orrod. Most a maszk miatt talán több amúgy is, ami nem tesz neki túl sok jót, de ha nem szorítod rá, akkor bajt sem okoz. Csak tiszta titán ékszerrel ajánlom, abból is 16 vagy 14G-s méretben kellő hosszúsággal. Piercerből pedig nagyon válogasd meg, hogy kivel, mert nagy erő és pontosság is kell hozzá. Egy női piercer is meg tudja szépen szúrni, szóval nem azt jelenti az erő, hanem, hogy ne legyen ferde. Ebben inkább Zagyvai Gábort vagy Komáromi Gerit ajánlom mást nem. (legalábbis itthon)

Viszont ennek bizony megmarad a nyoma rendesen, mivel nem 20, vagy 22 G-s ékszeres, így ha több évnyi hordás után megunod, akkor igencsak marad helye. A másik, mint amit ReGina is írt, hogy két oldalra 1-1 nostril, vagy ha feljebb akarod, akkor 1-1 upper nostril ugyan azt a hatást adja vizuálisan és ha meg is unod sem lesz annyira látványos helye.

A szúrása amúgy nagyon fáj, az egyik legrosszabb. A gyógyulás alatt, főleg az első pár napban enyhe vérzés előfordulhat, de semmi komoly.

Nagy törődést igényel, főleg az utógondozása, tehát nem elhanyagolós piercing típus.

2021. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ az upper nostrilon elgondolkozom jobban megérné azért.

A hajolgatást úgy értem, ha valakinek olyan a munkája, hogy sokat hajolgat nem-e feszül meg a piercingtől jobban az orr nem-e kell emiatt mellőzni az ilyen munkát.

De szerencsémre egy olyan piercer van a közelembe aki nagyon precíz.

2021. jún. 6. 00:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!