Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menstruációs bugyi használók:...

Menstruációs bugyi használók: negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az elején nagyon fura érzés és borzalmas... ha a menszid nem erős akkor egész jól jöhet de ha erős nem ajánlom mert átüt.
2021. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött be. Nekem sokkal praktikusabb volt egy csomi betétet vinnem magammal és cserélni amikor kell, akár másfél óránként. Manapság szerintem mindig van valahol a közelben egy mosdó ahol ki tudom dobni és cserélni. Mensi bugyival mindig átáztam. Ami még bejött az estére tena pants vagy akár egy slip, még ha túlzásnak tűnik. Így legalább sosem gond ha sokat forgok éjjel.
2021. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a mosható betétek jöttek be, jobb, mint a sima eldobhatós fajta. :)

A mensibugyival én is félnék hogy átázok, meg azt nem lehet csak úgy kicserélni, bárhol ahol vagy.

2021. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon gaz előre ataztam na meg a mosas gusztustalan xar nah
2021. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!