Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, aki ad magára, benézne...

Lányok, aki ad magára, benézne egy picit? Pár infó kelenne.

Figyelt kérdés

Én most próbálok szépülgetni (új ruhák, gyanta, kozmetika, szoli, műköröm). Azon godolkodtam, hogy ezt hogy képes egy olyan nő fizetni, akit a szülei tartanak el. Sok ilyen van , szépek , de nem sok pénzük van akkor hogyan??


Ez legalább havi 40 ezer.


További kérdéseim: valaki tudja ezek milyen árban vannak manapság?


- hónaljgyanta

- lábgyanta egészen combig

- arctisztitás (miteszer ellen)

- arcgyanta

- kar gyantázás


- szolibérlet

- edzőtermi bérlet személyi edzővel



Köszi a segítséget előre is!


2010. aug. 24. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az arctisztításra tudok válaszolni: Kozmetikusnál ez olyan 2000-3000Ft között van. Ahova én mentem ott 2500Ft volt, de hallottam már oylan kozmetikusról aki 3000Ft-ért csinálta a tisztítást.
2010. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül élek, a saját fizumból tartom el magam és a lakásom. Nekem ezekre együtt nem futja minden hónapban, csak hol az egyikre, hol a másikra. De leírom az én ár tapasztalataimat (pesti vagyok):


- hónaljgyanta 800 Ft

- lábgyanta egészen combig 1400 Ft

- arctisztitás (miteszer ellen)4000 Ft

- arcgyanta

- kar gyantázás


- szolibérlet 10000 Ft

- edzőtermi bérlet személyi edzővel 10000 Ft személyi edző nélkül, vele 30000 lett volna

2010. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs saját keresetem és szégyellek kérni anyukámtól pénzt :/ de ez van
2010. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
gyanta teljes testen, fazont is belevéve az én kozmetikusomnál kb 4ezer, de olcsón csinálja nagyon. vegyél inkább epilátort, vagy gyantaszettet. olcsóbban kijössz. egy jó minőségű borotva szintén sokat segít az "ideiglenes" szőrtelenítésben, pl lábon. szoliban keress olcsót, nem élek vele, de fitneszbérlet helyett szintén olcsóbb a dvd.
2010. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyantázás helyett,vehetnél egy epilátort.Sok pénzt meglehet vele spórolni.Az arckezelés pedig annyira nem drága.Edzeni nem csak személyi edzővel lehet.Egyébként pedig van egy számítógépes program ahol a személyi edződ segítségével tornázhatsz.Nagyon jó!A szolizni heti 1szer bőven elég ez alkalmanként 1000Ft krémmel együtt.
2010. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne járj gyantázásra, epilálj/gyantázz otthon! :)
2010. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A szolinál én bérletként olyan 5000 Ft-ot láttam, ez 10 alkalom /10 perc


A gyanta: vettem kb 1 éve egy olcsóbb Tes_oban kapható epillátort. Nme bírom, majd meg halok , úgy fáj.

Szeretném az egész kezemről, az arcomról leszedni a szőrt, mert nem túl szép, főleg a karomon. De ha le is epillálnám, az is kitartana addig amíg a gyantázás olyan 3 hétig?


Edzőterem: azért akarok személyi edzőt, mert 1 hónapban szeretném kipróbálni, aztán már nincs rá szükségem, mert elmondja majd mit hogyan csináljak. A meló helyemen van ingyenes kondi, szóval csak a tanácsa kell nekem, de lehet arra 1 alkalom is elég, olyat lehet?

2010. aug. 24. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:

19.41: mi a neve ennek a programnak? érdekelne :D


amúgy csak azt tudnám mondani amit a többiek, csak ezt meg akartam kérdezni :D

2010. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lábad, karod, hónaljad tudod otthon is gyantázni.Bajuszgyanta max.500, de szemöldökcsipesszel is ki tudod szedni.Szolizni nyáron nem kell, ha jól fog a nap decemberig simán jó színed van, elég utána szoliznod.A tornát is meg lehet egyedül oldani, vagy amit előttem írt valaki.

Elég a ruhákra is költeni szerintem, én a többit mind magamnak oldom meg.(nem szolizok)

2010. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a ganytázást te otthon is meg tudod csinálni.:)

Vagy epilátorral..:)

2010. aug. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!