Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig lesz még roszz a...

Meddig lesz még roszz a freemail.hu? Engem már 3 napja nem enged pedig el kelenne egy üzenetet küldenem

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ember NEM használ freemailt. Valaki háromszor küldött el valamit, de nem kaptam meg. Mondtam neki más postafiókról küldje, elküldte gmail alól, azonnal megkaptam. Én is fenntartok egy freemailes címet azért, hogy ha regisztrálok olyan helyre ahova csak egyszer megyek fel valami miatt, ne bombázzák az igazi fiókomat kéretlen üzenetekkel. De sokszor hetek alatt sem jönnek meg az aktiváló e-mailek.
2010. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem semmi gondom nincs vele. Viszont jó lenne ha már megjavulna tényleg. Ma dél körül elérhető volt kis ideig
2010. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Freemail Szimpla működik, de találtam benne ma is vagy három méretes spamot. Ritkán használom, de régóta megvan. [link]
2010. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sikeres ember nem használ freemailt
2010. aug. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!