Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek izzadás ellen?

Mit tegyek izzadás ellen?

Figyelt kérdés

14/L vagyok.

Jövő héten évnyitó és ugye ünneplőbe kell menni...új suli meg minden A gond az h nagyon izzadok ha suliba vagyok meg más helyeken.Kínos ha már úgy ismernek meg hogy lány vagyok és igénytelennek hisznek(pedig próbáltam már mindent) Zsálya teát(most kezdtem el) sókristályt(ami nem hatott) .Mit tanácsolnátok?


2010. aug. 24. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Solutio Antisudorica -val meg aza baj h patikában kapható és anyum meg nem tud erről az izzadás dologról.
2010. aug. 24. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább anyukádat kérdezd meg, vele beszéld meg. 14 évesen én is nagyon izzadtam.16 múlottam, és úgymond "kinőttem". Egy darabig állj le a dezodorokkal. Pl. este ne használj, meg amikor otthon vagy. Úgy olvastam, hogy ettől is lehet, a túlzott dezodorhasználattól. (Magyarul a visszájára sül a dolog.) De ha semmi nem jön be, vegyél még a jó időben trikókat, amik nem érik el a hónaljadat , így nem lesz foltos. Ja és inkább sprayt használj, mint deósat, mert az úgymond "szárít". Tanácsos utána egy kis hintőport is használni. Nekem úgy tovább kitartott!
2010. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izzadós vagyok. Szerintem szólj anyukádnak és majd ő segít neked. Amúgy a solutio antisudorica nekem 2 hónapig használt de utána megint elkezdtem izzadni. Szerintem érdemes lenne kipróbálnod. Most vettem egy készítményt, Certain Dri a neve. Nagyon bevált, teljesen elmúlt az izzadásom. Elég drága ( 8000 ft) de tuti hogy neked is használna. Remélem segítettem
2010. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget:)

de sajnos nekem nagyon drága 8000 ezer ft-ot kiadni érte.:(

2010. aug. 25. 11:36
 5/5 A kérdező kommentje:
*8000 ft (elírtam xDD)
2010. aug. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!