Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítésnél mit...

Intim szőrtelenítésnél mit tegyek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz, mert én általában max havonta szőrtelenítettem ott eddig, az ezen az oldalon már sokszor emlegetett okok miatt

- kipattogzik,

- kisebesedik

- órákig fáj utána

- és nagyon hamar borostás lesz

viszont a mostani párom nem várja el ugyan, de látom hogy jobban szereti, ha csupasz...

Szóval én eddig bikini-vonalat epiláltam, "intimebb" részt borotváltam. De az epilátorom sem valami csúcs, mert mindig sebes lesz tőle.

A gyanta megoldás lehet?


2010. aug. 24. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy normális borotvával, és nyugtató krémmel(pl aloe vera) nem lesz baj a borotválkozással.

A kipattogzás meg ha megszokta a bőröd elmúlik, de amúgy ha nem szőrnövekedéssel ellentétesen húzod, akkor nem pattogzik ki, nem lesz sebes. Az hogy órákig fáj utána ilyet még soha nem hallottam/tapasztaltam.

Tény, hogy hamar borostás lesz, de ezért szokták keverten, mármint a vénuszdomb epilátor pl a többi borotva. :)

De ha egyiket se szeretnéd, akkor kozmetikushoz menj gyantáztatni, elsőnek nem ajánlott magadnak otthon.

2010. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is úgy csinálom h vénuszdombot epillátorral és a többit borotvával.:D nekem bevált:D
2010. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!