Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tetszem magamnak. Ez 14...

Nem tetszem magamnak. Ez 14 éves korban normális?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok.


Nem tetszem magamnak, mindig azt akarom, hogy jobban nézzek ki, mint most vagyok.


Hogy érhetném el ezt, illetve volt már valaki így ezzel?


2010. aug. 22. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem ez normális. Igaz a legtöbbet a lányok aggódnak ezen... Mert ugye nem tetszenek a fiúknak bla bla bla... :) Persze fordítva is lehet. Ha adsz magadra és mindig jobban akarsz kinézni az nem baj. De ha már ezt csinálod, akkor legyen önbizalmad :) Ha nem tetszel magadnak, észreveszik hogy önbizalom hiányos vagy... És az nem jó. Te is észre szoktad venni ha egy lány szomorúan, lehajtott fejjel, csoszogva megy el melletted, mert beképzeli hogy Ő pedig csúnya... Nem? És egyből feltűnik, hogy Ő nem valami vonzó stb... Pedig mindenkiben van valami szép. Ha nem is külsőleg vagyunk szépek, akkor belsőleg. Gondolkodj egy kicsit ezen és éld az életedet vidáman, fogadd el magad! 13/L
2010. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

normális, és az is lesz még egy ideig, de utána majd kinövöd

ha nem vagy megelégedve magaddal akkor tegyél ellene, ha nem tetszik valami akkor változtass rajta, amin pedig nem tudsz akkor azzal békélj meg, neked is jobb lesz úgy

mindenképpen változtass azon ami nem tetszik:)

2010. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ezzel küzdök alapítsunk klubbot xD
2010. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is, de lány vagyok. 14/L
2010. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!