Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a francot csinálhatnék?...

Mi a francot csinálhatnék? Nagyon elegem van (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Lány vagyok

18 éves korom ellenére úgy nézek ki, mint egy 13-14 éves kislány. Már nagyon unom! A korombeli fiúk rám se néznek!!

Ez a korbéli eltérés max akkor jönne jól ha mondjuk 24 éves lennék akkor még azt mondom oké, de most teljesen hátrányban vagyok emiatt!

Hülyén érzem amgam az olyan lányok mellett, akik nőiesek, a koruknak megfelelően néznek ki talán még idősebbnek is egy picivel, én meg mintha egy kisiskolás lennék aki véletlenül keveredett a Nők társaságába.

Lehet az is a baj, hogy elég kicsik a melleim, meg alacson y is vagyok... :( Sajnos ezt örököltem. A családomban mindenki alacsony, és kis mellű.

Valamit tehetnénk ez ellen? Valamilyen öltözködést tudtok ajánlani?

Köszi, hogy elolvastad!

18L


2010. aug. 22. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet, bár nem ennyire vészes. 16 vagyok, és 12nek nézek ki. engem is zavart régebben, sokan azt mondják, két éve idősebbnek néztem ki mint most. xD Azóta kontaktlencsém lett, és frufrut vágattam, ami még inkább fiatalít. Rettentő világos szőke a hajam, és nagy kék szemeim vannak, szóval aki csak rám néz azt mondja, "milyen cuki kiscsaj!" ... >.< de már megszoktam. a korombeli srácoknak nem jöttem be, inkább a 16évesen 20nak kinéző túlsminkelt csajszikra buktak.

A barátom 21 éves, és fél éve boldogok vagyunk együtt. :D <3


a sötétebb smink szerintem is jó ötlet, meg vágass valami nőises, felnőttes hajat magadnak. Az én melleim is kicsit, csak a push-up melltartó segít. Viszont én nagyon magas vagyok, nem hordhatok magassarkút. :S

Leginkább az arcodon dolgozz, elvégre mégiscsak amiatt látszol fiatalabbnak. Ügyeskedj alapozóval és pirosítóval. Sötétebb, bronzosabb árnyalatok a járomcsontodra, ezek keskenyítik az arcot, amitől idősebbnek nézel ki. Csinálj vékony, határozott, ívet a szemöldöködnek, ha kell, satírozd szemöldökceruzával, az is pár plussz év.

remélem segítettem! ^^

2010. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Képet azt nem szeretnék mutatni bocsi:-D

Lehetséges, hogy ha 30 évesek leszünk akkor 20-nak fogunk kinézni.{De ha már most ennyit kell ezzel 'szenvedni', akkor remélem tényleg így is lesz..-.-"}Az akkor nem lesz hátrány az igaz. :) Valahogy már kezdem elfogadni ezt a tényt.:-D


Nemsokára úgy is megyek fodrászhoz.:-) Majd vágatok valamilyen nőies frizurát.:-D Smink-én ilyen pirosítót meg alapozót ilyeneket nem igazán használtam még:S Meg lehet,hogy a bőröm sem bírná.


Amit az utolsó válaszoló írt:hogy a fiúk a 16 éves agyonsminkelt lányokra buknak...Igen valóban ez van.:S

Ezért nincs is a korosztályomból barátom.:/

KOntaktlencsét nekem is írtak fel:) CSak még nem váltottam ki:-D

2010. aug. 23. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!