Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a francot csinálhatnék?...

Mi a francot csinálhatnék? Nagyon elegem van (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Lány vagyok

18 éves korom ellenére úgy nézek ki, mint egy 13-14 éves kislány. Már nagyon unom! A korombeli fiúk rám se néznek!!

Ez a korbéli eltérés max akkor jönne jól ha mondjuk 24 éves lennék akkor még azt mondom oké, de most teljesen hátrányban vagyok emiatt!

Hülyén érzem amgam az olyan lányok mellett, akik nőiesek, a koruknak megfelelően néznek ki talán még idősebbnek is egy picivel, én meg mintha egy kisiskolás lennék aki véletlenül keveredett a Nők társaságába.

Lehet az is a baj, hogy elég kicsik a melleim, meg alacson y is vagyok... :( Sajnos ezt örököltem. A családomban mindenki alacsony, és kis mellű.

Valamit tehetnénk ez ellen? Valamilyen öltözködést tudtok ajánlani?

Köszi, hogy elolvastad!

18L


2010. aug. 22. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha alacsony vagy, akkor a magassarkú kapóra jöhet. (De persze egészséges legyen a magassága, olyan 5-6cm. 10cm-esben tipegni nem csak gázos, de nagyon egészségtelen is.) A melleiddel pedig nem tudsz mit kezdeni, színes ruhákkal emeld ki dekoltázsodat! Kerüld a fekete színt, mert az optikailag kicsinyít... Így még kisebbnek mutatkoznak kebleid. Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, olvasd el hátha merítessz belőle ötletet :)

[link]

2010. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, tetszik ez az oldal.

Igazából próbálok mindig jól öltözködni úgy értem szeretem a szép ruhákat. Ápolt is vagyok. Teszek ezellen. De úgy érzem semmi nem jó. A fiúk sem néznek rám, bezzeg az ilyen 30-50-es pasik meg megbámulnak...Csak nem értem, hogy akkor most miért baj ha nem úgy nézek ki, mint aki most jött a sarokról?:S Ilyen úgy se leszek, az nem én lennék.

2010. aug. 22. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a sötétebb smink elvileg öregít. láttam egy műsort egyszer a tv-ben, volt egy lány, nem tudom mennyi idős lehetett, de ő is ilyen tizenéves. egyszer kifestették olyan átlagosan. nem kislányosan, hanem olyan normálisan. aztán kifestették sötét színekkel (itt is jó volt a sminkje, csak egyszerűen sötét színekkel dolgoztak), és nem kevés évvel nézzett ki idősebbnek. kísérletezhetsz. ha pedig kicsi a melled, akkor szerintem meg pont hogy ne oda tereld a figyelmet, hanem oda amid nagyon szép. például ha szép keskeny a derekad akkor emeld ki egy övvel, ez még a melleidet is nagyobbnak tűnteti. az alacsonyabb lányoknak jobban áll a max. vállig érő haj, a hosszú haj összenyomja őket. egyébként ne aggódj, ez még sokat változhat. egyik ismerősömnek van egy nővére, aki 18 éves korában szintén olyan cipőben járt mint te, és mostanra már szépen kikupálódott.:) a bátyjám 15 évesen úgy nézett ki mint egy 10 éves. jóindulattal.. aztán idővel ő is rendbejött. öregkorodra pedig csak örülsz majd neki, h a sok vén nyanya közül kitűnsz majd.:D bocsi a regényért.

17/L

2010. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Semmi gond. :D JÓl esett olvasni:)

Remélem én is kifogok az évek alatt kupálódni:D

Talán épp ezért is mert vékony alkatú vagyok:S Az öv még szerintem jól is állna.

A sminkről annyi, hogy volt,h ogy nagyon kikentem erősebb sminkkel magam, sötétetebbel. De nagyon nem állt jól:/

Nekem azt hiszem épp ezaz, hogy a könnyedebb smink áll jól:D

A hajamat pedig épp most növesztem, de mivel vékonyszálú azon vagyok, hogy inkább levágatomx) Annyira nem is nő. de azért még várok.

Köszi a tanácsokat :) Jöhetnek még.

2010. aug. 22. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Adri ?:D
2010. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem,nem Adri a nevem

:DD

2010. aug. 22. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor nem vagyok egyedül... :) Én 21 vagyok, és 16-nak nézek ki, kisminkelve... Anélkül olyan 13 vagy még kevesebb, pizsibe 8 éves. Lehet, hogy agyilag is azon a szinten vagyok :P Én is alacsony vagyok, mellem nekem se sok van és az arcom is olyan, mint baba koromban, konkrétan 7 éves korom óta nem változtam, csak már festhetem a hajam, meg sminkelhetek :)Lehet, hogy pár év, vagy inkább évtized múlva javunkra válik, de gondolom ez téged se nagyon vigasztal. Nekem is nehéz az ismerkedés, valahogy nem akarok pedofilkodni egy 15 évessel, pedig csak azok vesznek észre. Nem tudom mit kéne tenni.
2010. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na nekem annyi különbség, hogy azért néha olykor-olykor előfordul egy két pattanás:DXD De ezeken kívül kinézek 13-14nek van még kisebbknek:S És ez nem egy ember erősítette meg.:S Ha meg úgy öltözködök, hogy magassarkú csinosabb cuccok, egy kis smink akkor meg egy tizenéves kis 'lotyónak' néznének.

Később lehet, hogy javunkra válik akkor viszont jó lesz.:) De addig jó lenne valamit tenni ellene.:S

2010. aug. 22. 22:47
 9/12 anonim ***** válasza:
nem tudsz esetleg képet felrakni, hogy valami konkrétabbat is mondjunk? én vagyok az aki kiregényt írt..:)
2010. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nővérem is így volt vele, most meg azt se tudja hova tegye magát annyira örül neki, hogy 30 évesen 20-nak néz ki. :) Örüljetek neki szerintem, most biztos nem túl jó, de később minden nő rátok fog irigykedni. :)
2010. aug. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!