Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami mód, hogy szebb...

Van valami mód, hogy szebb arcom legyen? 26/N

Figyelt kérdés

A mai lányoknak (legalábbis rengetegnek) ilyen csontos az arcuk, ovális, sima a bőrük, ugyanolyan a szemöldökük, műszempilla, nagy ajkak, és nincs rajtuk ránc/vagy bármi ilyesmi.

Nos, nekem teljesen az ellentéte ennek az arcom:

gyerekkorom óta ilyen pufók arcom van, aszimmetrikus, a szemöldököm csúnya, a szemem "lehúzódik", nem látszik a szemhéjam, ilyen hooded eye típus. A szám kicsi, a bőröm pedig sajnos egy betegség következtében csúnya.

Anno az exbarátom folyton piszkált, hogy ha csak a fejemet látná, azt hinné, kövér vagyok, meg, hogy mennyire pufi a fejem, milyen lekonyuló a szemem, stb.

Nos, sminkelek, elég erősen, viszont az arcom akkor sem szexi, vagy szép. A fiúk többnyire a csinos arcú barátnőimhez mennek oda.

Hozzám szinte csak akkor, ha a szép arcú barátnőim lekoppintják őket. Még sminkkel is olyan "nem szexi" a fejem, vagy hogy mondjam. A vonásaim.

Szeretnék én is szép lenni, vagy legalább hogy ne legyen ennyire pufi.

Lehet buta kérdés, de van valami olyan technika, amivel le lehet adni a hájat az arcról?

Bármi?

Nagyon szorongok az arcom miatt.


2021. ápr. 25. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

"A mai lányoknak (legalábbis rengetegnek) ilyen csontos az arcuk, ovális, sima a bőrük, ugyanolyan a szemöldökük, műszempilla, nagy ajkak, és nincs rajtuk ránc/vagy bármi ilyesmi."

Hol látod ezt, Instagramon? Nekem is csúnya az arcom, átlag alatti vagyok, de egyáltálán nem azt tapasztalom az utcán sétálva, hogy minden nő gyönyörű hozzám képest.

2021. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Először is: mégis milyen barát az aki ilyeneket mond? Az egy dolog hogy tisztában vagyok a párom hibáival az meg egy másik, hogy bunkó módon, teljesen lesz@rva azt hogy gondolom ő se volt tökéletes ilyeneket mondott neked. Fuuuu az ilyen nagyon fel tud húzni.

Amúgy meg tényleg nem mindegy, hogy a való életben látod, vagy pedig instagramon. Ha az utóbbi akkor elég nagy eséllyel valamilyen filter is benne van a dologban. (Pl ráncok hiánya) meg a plasztikat se felejtsük el.


Tudtommal olyan, hogy célzott helyről fogyás nem nagyon van, ha fogysz, akkor az arcodrol is fogsz. De az is lehet, hogy genetikai alapon van ilyen "pufibb" arcod, akkor nagyon a fogyás se segít rajta. Amúgy szerintem egy baba arc is tud ugyan olyan csinos lenni mint a most divatos csontos. :)

Szerintem a legjobb dolog kezdetnek ha próbálod nem másokhoz viszonyítani magad, még akkor is ha nehéz


-Egy pufok és aszimmetrikus arcú lány

2021. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Azt hallottam hogy ha spermával kenegeted balról jobbra az szépen eltűnteti a felesleges hájat.

44/f

2021. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az arcoddal van baj, hanem azzal, hogy idióta pasit fogsz ki. Meg hogy azt az idétlen ribigyülekezet instagramot tartod szentírásnak.
2021. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!