Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Faluban/kisvárosban mennyibe...

Faluban/kisvárosban mennyibe kerül egy műköröm ha nem szalonban csinálják hanem a körmös otthonában vagy ha pl. kimegy házhoz a körmös?

Figyelt kérdés

2007.-ben végeztem körmösként eddig csak szalonban dolgoztam, most viszont GYES-en vagyok itthon és jó lenne egy kis plusz pénz. Arra gondoltam elkezdhetnék megint körmözni, de nem tudom mennyit kérjek érte. Nem kérhetek annyit mint a szalonban, nem lenne képem hozzá.

Kb. így gondoltam az árakat:


tip+zselé: 2000 Ft töltés: 1000

tip+ porcelán: 2000Ft töltés: 1000

saját köröm megerősítése zselével: 1500 Ft töltés: 700

épített 1900 Ft töltés: 900

Díszített 2500 Ft

A díszített alatt a francia, kagyló, hologram, gumidísz, toll, csillám, színes zselé, stb-t értem.

A sima lakkozás (bár azt kevesen kérnek mostanában) 300 Ft lenne

+ 500 Ft-ot számolnék rá ha kimegyek házhoz.

Manikűrt, pedikűrt és vállalnék. Azért mennyit kérhetek így?

Szerintetek sok vagy pont jó ennyiért? Vagy többet is kérhetek? Ti mennyiért csináltatjátok?

Köszi


2010. aug. 22. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is otthon csinálja a körmösöm, porcelán van, mindig vagy lakkozott, vagy díszített, persze nem túl durván... És nincs tip, a saját körmömön van a porcelán, erősítésképp. Én, ugye járok vissza töltetni, mindig más a minta, két- vagy háromhetente megyek vissza, és így kerül 3500Ftbe per alkalom, mert mondta, hogy mindig más lenne a díszítéstől függően, de így egyszerűbb.


Szóval nálad ahogy nézem a porcelán töltésem lenne 900 Ft, meg 2500 Ft a díszítés, ha lakkos, ugye 300Ft... ez a leg"rosszabb" esetben is ha jól számoltam 3400 Ft (töltés plusz díszítések) Szóval szerintem ez jó ár.

2010. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg ha szépen, alaposan, odafigyelve dolgozol. :) Remélem ez egyértelmű. Az én körmösöm nagyon precíz, van hogy ott ülök 2-3 órát, de mindig gyönyörű a körmöm, és olyan mintha a sajátom lenne.
2010. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3500 ft az építés és 2500 ft a töltés egyik ismerősömnél!(kisváros)Ez magába foglalja a díszítést is!Szerintem nagyon jó árakat írtál!:)
2010. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első nem jól számolsz.:)

Na tegyük fel eljössz kérsz saját körömre porcelánt díszítve, megcsinálom kérek 2500-at. Ha jössz köv. alkalommal akkor csak összereszelek meg töltök akkor nem kérem el megint a 2500-at hanem csak a 900-at a töltésért. Vagyis én így gondoltam, de lehet félre érthetően írtam le.:) Szóval csak először 2500 utána már mindig 900 ha tölteni kell. + ha kell bele új minta mert meguntad akkor a lakkos 300 Ft ami meg épített az mondjuk 450-500 Ft.

2010. aug. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!