Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem jól állna a...

Szerintetek nekem jól állna a sötétbarna haj? (kép lenn)

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 20. 03:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat:) egyébként nem minden felsőm ilyen de most ezt a képet találtam a legnormálisabbnak. :)

utolsónak: hát nem tudom mért mondod h cigányos beütésem van..am nem vok az :D

2010. aug. 20. 09:58
 12/21 anonim ***** válasza:

hol látsz ezen te cigányos beütést? láttál te már cigányt valaha? -.-"

szerintem nagyon szép a mostani, de a sötétbarna sem állna rosszul. nekem az első, ami szembetűnik az, hogy hú, micsoda cicik :)

nekem is nagy van, szóval tudom, nem könnyű, mikor úgy beszélnek veled, hogy nem pont a szemedbe néznek...

nagyon csinos vagy, légy büszke magadra :)

2010. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ne azzal van baj, h túl kivágott a póló, hanem h így feszítesz a za gáz..

egyébként kedves arcod van és nem festeném be a helyedben a hajam, nem lesz annyival jobb h megérje szétroncsolni

2010. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól nézne ki sötétebben! :) De persze így is jól áll. (: 18L
2010. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne festesd sötétebbre, mert nagyon szép ez a hajszín. Egyébként ez a természetes hajszíned vagy festve van? 19/L
2010. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek!

11:04: hát igen..az a rossz benne h nem a szemedbe néznek:):/

utolsó: festett hajam van, eredeti az szerintem elég gáz volt,látni a tövében ahol kezd lenőni az a kicsit vörösesebb szín.


Am ebben a felsőben mentem el, nem mindig vagyok ilyen felsőben,csak most ezt a képet gondoltam.

:)

még 1× köszi mindenkinek=)

2010. aug. 20. 14:38
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állna a sötétebb haj.

Jááj miért kell így kinyomni azokat a ciciket?!Anélkül is szép vagy, ha nem ribancoskodsz hidd el.

17/L

2010. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

ok,

nem ribancoskodom és sajnálom ha te így látod..:/

2010. aug. 21. 03:16
 19/21 anonim ***** válasza:

Olyan jó, hogy már ennyitől leribancoznak valakit...:S Miért rejtegesse, ha szép? Nem pucsítós popsi kivallantós képet tett fel a kérdező, csak egy szexibb képet, ahol kivágott felsőben van...


Egyébként szerintem jól állna a sötétbarna haj, de a szemöldöködhöz nagyon jól megy a mostani hajszíned.

Szóval szerintem felesleges változtatnod. :)

Szép az arcod, a melleid is, de vedd magadra a sok kis irigy p!csa véleményét. :)

2010. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik a kép, a beállás, hogy kirakta a melleit stb, de legalább nem kezd el visszadumálni azoknak, akik leszólják és ez tetszik
2010. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!