Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem jól állna a...

Szerintetek nekem jól állna a sötétbarna haj? (kép lenn)

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 20. 03:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

és rólam mi a véleményetek?

:)

2010. aug. 20. 03:26
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó így ahogy van :)de szerintem az is jól állna
2010. aug. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
jó így de sötétebb színnel is jó lenne. rólad meg az a véleményem, hogy örülhetsz a melleidnek, mert ha nem lennének észre se vennélek az utcán
2010. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
szép vagy :)
2010. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerintem is szép vagy, a melleid kipakolása nélkül is, hidd el.
2010. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ez a hajszín is jól áll, szerintem nem kell sötétebb. jól nézel ki. az biztos, hogy bőkezű volt veled a természet :)

ennek ellenére nem értek egyet azzal a hozzászólóval, hogy a melled nélkül észre sem vennének, szerintem szép az arcod is. nekem nagyon bejössz.

22f

2010. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Szerintem jól állna.

Öö.. neharagudj a megjegyzésem miatt, nem irígy vagyok, semmi ilyesmi, de.. olyan közönséges, ha egy normális önbecsüléssel rendelkező nő így kipakolja az árut..

Megaztán.. nekem is nagy van, nincs kint, ugyanúgy bámulnak, csak senki nem gondolja magában, hogy "ribanc".. különösen nem a hölgyek..

2010. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb a mostani hajszíned, de az sem lenne rossz. :)

Szerintem szép vagy, semmi baj az öltözékeddel, vannak ennél sokkal kihívóbbak is. :)

2010. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az arcod nem különösebben szép, ha egyszerű poloban lennél, tényleg teljesen átlagos lennél.A push up meg egy kicsit sok...:S:S
2010. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kicsit cigányos beütésed van...
2010. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!