Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor már nem is lehetnék...

Akkor már nem is lehetnék modell, ha pattanásos az arcom?

Figyelt kérdés

Elég pattanásos az arcom általában, de most pl. egész szép. Változó. Apumtól örököltem, azt mondta, neki 23 éves koráig ilyen volt... Remek. Akkor így már nem is lehetnék modell, ha szeretnék?

14/L


2010. aug. 19. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A modellkedésben az egyik legfontosabb a szép bőr.Szerintem ha annyira rossz a helyzet menj el bőrgyógyászhoz, az biztos segit.
2010. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem. Sajnos a pattanásos bőr tényleg kizáró ok, mert a makulátlan bőrt lehet csak szépen sminkelni.
2010. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:(
2010. aug. 19. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
De épp ezért menj el bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz, emiatt nehogy feladd az álmaidat.És kitudja, lehet hogy nem is vagy annyira pattanásos csak te dramatizálod el! Küldd el a képeid egy modellügynökséghez, aztán majd ők megmondják, hogy van e lehetőséged.:)
2010. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha anyudnak normális a bőre, akkor nem biztos, hogy 23 éves korodig pattanásos lesz. a szüleim is ilyenek, apunak zsíros, pattanásos bőre volt tinikorában, anyunak meg száraz:D nekem csak néha van pattanásom. menj el bőrgyógyászhoz, ad valami szert, ami leviszi. de még fiatal vagy, szerintem 2-3 évet simán várhatsz, addig meg elmúlnak.
2010. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Anyumnak teljesen tiszta bőre volt. Úgyhogy még reménykedem :)

Kozmetikushoz szoktam járni, de elég ritkán... többször kéne. Szerintem akkor jobb lenne a helyzet.

Neem, neem, bárcsak én dramatizálnám túl. Anyum is szokta mindig mondani, hogy "most jobb a bőröd" vagy "most megint olyan pattis", ő meg nem hazudik. (Miért tenné?)


Köszönöm a biztatást :)

2010. aug. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!