Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A göndör hajú nők boldogabbak,...

A göndör hajú nők boldogabbak, vagy csak Én látom így?

Figyelt kérdés
Valamiért a göndör hajú nőket pozitív személyeknek látom. A kisugárzásuk is pozitív. Akár képen, akár az utcán látom őket. Ismerek néhány göndör hajú lányt, és mind mosolygósak, kedvesek, szinte sose látom őket szomorkodni. Van összefüggés, vagy ez csak így alakult? Saját szemléletem, vagy mások is hasonlóan látják? Esetleg ellenpélda?
2010. aug. 18. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Most megyek egyenesíttetni amúgy.
2010. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ össze:) esetleg annyit fűznék hozzá, hogy nagyon sok lány/nő fontos alkalmakra, mikor nagyon boldogok (bulik, ballagás, esküvő, stb.), göndör/hullámos hajat csináltat magának, így sok boldog pillanat valóban göndör hajhoz köthető nekik:)
2010. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
énis boldognak látom őket! mindig mosolyognak! egyik barátnőmnek kicsit hullámos a haja és nem szereti, de én mindig is göndör hajat szerettem volna, mivel nekem egyenes a hajam! és nagyobb koromban lehet hogy göndörrittetni fogom mint Miley Cyrusnak!
2010. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
daueroltatom éve szitne mindenki elfelejtette már h vaójában egyenes. Akkor most én göndörnek számítok vagy nem? :P
2010. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nekem alapból göndör, olyankor mindig mosolygok, de amikor kiegyenesítem akkor mindig fapofával megyek végig az utcán, sose mosolygok :)

Esküszöm ilyen buta kérdést.

2010. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem vörös, göndör hajam van, és egy antiszociális, kissé depresszív személy vagyok. Az viszont igaz, hogy szeretek mosolyogni, de csak a szeretteim körében.
2010. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Én nekem alapból göndör, olyankor mindig mosolygok, de amikor kiegyenesítem akkor mindig fapofával megyek végig az utcán, sose mosolygok :)

Esküszöm ilyen buta kérdést."


Gondoltam rá, hogy oda kellett volna azt is írnom, hogy Én ezt nem úgy értem, hogy akkor az egyenes hajú nők/lányok lélek nélkül élnek.

2010. aug. 18. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!