Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Azt írják...

Mit szóltok ehhez? Azt írják megalázta magát a magyar szépségkirálynő.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 17. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
makog össze-vissza:S
2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Végignéztem.

Most úgy őszintén, szerintem létfontosságú lenne, hogy nagyon jól tudja az angolt. Ne össze-vissza hadarjon. Azt látom rajta (és meg is értem ) ha ideges volt meg minden.

Talán emiatt sem jutott eszébe ,hogy mit hogyan kéne mondania.

Legalább gyakorolta volna az angoltudást..

De a lényeg, hogy megint jól leégtünk mi magyarok:)

2010. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazuk van... aki nem tud angolul minek megy oda??
2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pedig azt hiszem valami olyasmit mondott, hogy jól megy neki az angol mert kéttannyelvű általánosba járt...
2010. aug. 17. 21:56
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja most nézem, a vidi alatti kommentekben is írta az egyik. :D
2010. aug. 17. 21:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Az előző meg az ez előtti is ezt tette. Már nem meglepő... én bevezetném, hogy a szépségversenyen kritérium lenne egy rövidebb beszédet is elmonadni még a legelső körben, és kiejteni az ilyeneket. Sztem fontos, hogy ha valaki akárcsak ilyen üresfejű libaként is, de valahol külföldön az országot képviseli, az legalább meg tudjon szólalni. Így is elég rossz hírünk van, nem kellene még rosszabbat kelteni...
2010. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát inge, ezek alap mondatok...

De amúgy meg miért kellett utánozni a hangokat ? MI értelme ?

2010. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha már ekkora csinnadrattát csapnak a szépségkirálynő-választás körül itthon, azért lehetnének kicsit körültekintőbbek is. Az más kérdés, hogy egy szépségkirálynő-választáson miért kellenek az ilyen kérdések :D... de ha már ez van, akkor válasszanak vkit, aki spontán is tud folyékonyan beszélni angolul, viszonylag jó nyelvtudással... nem hiszem, hogy ne lett volna legalább egy lány a mezőnyben, aki ennél jobban beszélt...
2010. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

"made of hand"

Hát ez kész. :D

Komolyan, én inkább már nem is mondok semmit. Pedig ez annyira alap dolog, hogy valaki jól tudjon angolul, sőt, ha már elmegy egy szépségversenyre akkor meg pláne...

Mellékesen szerintem még mindig nem szép ez a csaj. :/

2010. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pff:/
2010. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!