Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt? Kissé zavar.

Miért mondja ezt? Kissé zavar.

Figyelt kérdés
Egyik nap hallottam, hogy az egyik "barátnőm" olyanokat mondogat rólam, ohgy fogynom kéne, meg hogy ki kéne szednem a szemöldökömet. Na most azt most is tudom, ohgy nem vagyok 1 modell alkat, de a szemöldökömért meg eddig senki sem szúrt le, mások is mondják, ohgy nekem így áll jól, próbáltam már kiszedni pár szemöldökömet cispesszel, de fáj. Most akkor mit tegyek?
2010. aug. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked úgy tetszik ahogy van akkor ne tegyél semmit
2010. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le a barátnődet, ezek szerint nem is a barátnőd!!
2010. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik ne csinálj vele semmit.

De ha ki akarod szedni a szemöldöködet ajánlok egy házi praktikát: zsíros kenőccsel (mondjuk aloe vera krémmel)kend be az egész szemöldököket és úgy szedd ki. Mellesleg nagyon szép ívet kölcsönöz a krém. Remélem használ. :))

2010. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd csak jótakar.. én is voltam ilyen helyzetben. és a Szemöldöködet ha nem szeretnéd ne szedesd ki, ha igen csak fáj.. akkor menj el kozmetikushoz és gyantáztasd le. (az kevésbé fájdalmas) És nem is kell annyira kiszedni h hajszál vékony legyen.. csak épp annyira, hogy szép legyen a formája :D
2010. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha jót akar nekem, akkor nekem mondja el, ne a fél osztálynak előbb -.-"
2010. aug. 24. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!